verit alebo nie??? :(

Príspevok v téme: verit alebo nie??? :(
ewelline

S priatelom sme spolu 1,5 roka. Asi pred mesiacom som na jeho ucte na orangeportali objavila sms nejakej holke v zmysle, ze snad sa nanho nehneva, dufa, ze ostanu aj nadalej priatelia a ze krasne bozkava. Hned som robila vietor, co to ma znamenat?! Tvrdil,ze to pisal jeho brat, ze aj on zvykne odtial pisat (ale styl pisania bol priatelov). Nedalo mi,volala som tej holke a sa zlakla, povedala, ze ano, ze sa s mojim priatelom vylizovala,ked som jej tvrdila,ze on to popiera, zacala sa vyhovarat, ze to mohol byt aj jeho brat, lebo ze ona ix nevie rozoznat, popritom vobec nie su rovnaki. Vsetko sa uzavrelo tak, ze to spaxal jeho brat s nejakou mladou 15-rocnou zabou, ze ju z videnia pozna, ale nedavno som v priatelovom mobile objavila presne to iste cislo a sms od nej, kde presne opisuje,co mi povedala, ked som s nou volala. A poznam ju-je to jeho suseda, ziadna 15tka! Ked som xcela vysvetlenie, tak znervoznel, ze mozno ta 15-rocna pisala z jej mobilu a na to, ze preco mi o jej identite klamal, tak sa vyhovaral, ze uz si nepamata, co hovoril a blaaa blaaa:(( Potom to otocil na mna, preco mu neverim! Ale zatial kazdu holku, co mal, podviedol, tak som obozretna. Co vy na to? Mam mu verit tie halusky o bratovi a mladej, ci si preverit tu jeho susedu?

zincica

mila moja ja by som mu neverila, absolutne. to su presne tie muzske kaleraby. oni si mylsia ze my sme totalne hlupe alebo co? a ked raz podviedol, nema problem spravit to aj dalsie razy. ukonci to skor ako to ukonci on aby si nebola ty ta hlupana o kt vsetci vedeli ze ti nasadil parohy...take verejne tajomstvo o kt ty neveim. a vobec ti to nemusi byt luto ked ho nechas, lebo aj ma rad cundry tak nech sa mu paci

dada

Všetko je to o sabavedomí baby. Keď sa zalubime, sme ako priskrtené a necháme si zo sobou robiť, čo ten idiot chce. Zamilovanosť je mierna forma psychickej choroby. Zbavme sa jej a potom toho chlapa, ktorý nám tahá medové motúze, uvidíme aký v skutočnosti je.Ze to chce mať dobré u mna aj u tej druhej, necháva si otvorené dvierka,pretože nevie, čo chce, ale vie, že chce všetko , co sa mu ponúka:servis u manželky, úžasný sex s priateľkou, a to nestačí, pri tom aj závislosť na sexe cez internet a bokoviek plný telefon vrátane erofotiek na detail. A ide o dôstojného pána v dôchodkovom veku,ktorý síce zaspáva počas dna kde sa dá, ale sexuálny apetít si burcuje ako šestnástročný. Treba len polutovať takého chudáka, ktorý sa zenie za novými a novými sexuálnymi zázitkami a pritom všetkom je stále vyhladovaný.

lenulik:)

NEVER MU!ani jedno slovo..ciste vyhovorky...a za tou holkou nechod niesi nato odkzana a aniesi nejaka chudera co bude behat za nejakou mladou kurvickou a na svojho priatela sa vykasli a uz ho k sebe ani raz nepusti..ani raz..proste kasli nanho..ked nedokaze vydrzat byt vo vztahu bez toho aby podvadzal tak nech si uziva za slobody...

ewelline

tak som z neho konecne vypacila pravdu...bol to jeho brat so susedou a kedze on je zadany, prosili ho, aby ix kryl:(( tak mi radsej klamal, co ma teda dost mrzi, ze radsej riskuje moju doveru, len aby zakryl ix preslap...co uz:((( videl, ze musi s pravdou von, lebo som mu povedala, ze nexapem jeho konanie, ze ja na jeho mieste, keby som bola podozriva z nevery, tak sa zo vsetkyx sil snazim dokazat mu opak...tak uznal, ze uz nema vyznam dalej klamat a vymyslat si...esteze viem, kedy klame, lebo klamat teda nevie:DD

baby

ewelline on si robi s tebou co chce, ja si nemoze pamatat?? dobre si nechce pamatat, ja by som to s nim skoncila, si mlada o nic neprides a neskor aj sama zistis ze dobre si spravila... a ta baba urcite bude tiez zatlkat, kasli na neho... ja viem ze sa to lahko pise, ide o tvoje dobro