Budem mat reumu???

Príspevok v téme: Budem mat reumu???
marianne

Asi pred 5tyzdnami ma zacali boliet kolena,kosti a zapastia.Myslela som,ze z prace,ale nedalo sa to vydrzat,tak mi spravili krvny obraz a zistili mi aslo 395.Dostala som antibiotika na 3 mesiace-penclen.Doktorka povedala,ze som prekonala streptokokovu infekciu,ale nevyliecila som sa z nej uplne a dala sa mi do kosti a klbov.:( Ked mi to neprejde,povedala,ze to bude asi zle,ze mozem mat aj reumu,prosim vas,to myslela vazne??Mam 22 a fakt sa bojim,nechcem mat bolesti do konca zivota,to sa vraj neda liecit :(

lizinka

a kosti a klby ma bolia tak normalne..nic velke..akurat sa mi vekom akoby znizuje ohybnost a citlivost prstov, ale to neviem, ci s tym suvisi..a nerobili mi testy na boreliozu, ale dala si mi chrobaka do hlavy, mozno si ich pojdem dat spravit..a ty JCVD ak si absolvoval vysetrenia kvoli klbom, a nezistili ti vysoke aslo, tak by si reumu mat nemal, bude to asi nieco ine..

lizinka

ASLO to je hodnota protilatok, ktore sa objavuju v krvi, ked mas v tele nejaky zapal..normal hodnota je od 0-200...mna poslali na reumatologiu,kardiologiu, neurologiu..vsade v poho..a potom ma poslali na nefrologiu, tam mi prvy krat stratili moc a druhy krat mi zamenili vysledky, tak som sa na to vykaslala..rok som behala po doktoroch zbytocne..je uz tomu dva roky a rozmyslam, ze si dam skontrolovat krv,ale zas sa bojim tych behaciek po nemocnici, kde ti najdu vsetko ine, len nie to, co maju..asi mam zapal svindlov a je to vlastne moja chyba..:)

jcvd

ahojte
co je to aslo a nejake cislo???...ja mam problemy s klbmi....bolia ma hlavne ramena a lakte...obsirnejsie som problem opisal v inej teme tu.....absolvoval som vsetky mozne vysetrenia....nic nezistili....uzivam rozne doplnky na klby...no nic moc....chystam sa aj na elektroliecbu..uvidime potom.

marianne

A tiez ta bolia kosti a klby?Nerobili ti vysetrenia na boreliozu a tak?Hm to je zvlastne vraj zvysene aslo je ked mas infekciu alebo si ju prekonala a nevyliecila dobre zvacsa streptokok :(

lizinka

no je mozne, ze mas na reumu nabeh..ale aj u mna si mysleli, ze mam reumu - zistili mi aslo 1445, ale vysetrenia nic nedokazali..takze zijem s takym vysokym aslom a nikto nevie, preco..chodila som rok po doktoroch a nic..to nase zdravotnictvo..ach