Mŕtvy zub

Príspevok v téme: Mŕtvy zub
asa

Ahojte mam problem ako je uvedene v nadpise s mrtvym zubom mam ho ako predny presnejsie ako lavu 1tku co je dosst neprijemne. chcela by s om sa spytat ak ma niekto skusenosti ako sa da "opravit" takyto zub. Rozmyslala som nad korunkou alebo inplantatom{sice je veellmi drahy} radsej tu korunku ale problem je nakolko je to predny zub nemozes ostat bez neho dlhsie ako 2 dni kt. si pokryjem dovolenkou..dakujem za vsetky prispeky

leila

akurat mi teraz maminnka povedala ze nasa zubarka robi "nadrabanie" ze jej normalne vymodelovala cely zub a drzi jej jak 5korunacka:)))
a stoji to nejakych 500 a ma ho krasne cely nadrobeny a nevidno ze nieje jej
normalne rozmyslam nad spravenim takeho :)

leila

porad ale nieje to riziko davat korunky? nevypadnu? alebo nemoze sa stat ze budu inej farby?
a boli to?
to fakt robia na pockanie???

porad

ja mam viac mrtvych,ale nastastie nie predne a ked som bola u zubarky v sukromnej ordinacii SHILL v bratislave mi pani zubarka povedala ze vsetky ich treba nahradit korunkami,tam to robia na pockanie za 1hod,korunka stoji 10000 plus praca,takze tam nepotrebujes dovolenku,ja som sa ale rozhodla este pockat,bola som u zubara teraz v anglicku,ten mi opravil 2 kazy a nechapal preco tocim o korunkach,povedal ze zatial v mojom pripade vyhodene peniaze

leila

presne
mam rovnaky problem akurat ze ja mam pravu jednotku :)
a je to desne pretoze mi zozmrel dost davno a potom mi dost otmavl:( takze sa na ziadnej fotke nemozem usmievat
neviem co s tym robit, ale ta korunka hm kamaratka ma a vkuse jej vypadava a ma s tym problemy tak rozmyslam ci ist do toho
zda sa mi uz aj trochu popukany lebo je velmi jemny tak dufam ze sa mi nezlomi
moja zubarka je dost ze dobra, urobi aj nemozne ale na tento mi pvoedala ze by sa bala s nim neico robit tak neviem