Kuchynská linka

milla

wowo vdaka za tip ale pocula som ze tie polske kuchyne black red white niesu kvalitne tak by som nerada riskovala :-)
gola a kamilka,prosim piste aj firmy resp.znacky kuchyn aby som mala predstavu.dakujeeeeeem

gola

ja mam murovanu kuchynu,mam ju uz skoro tri roky a som strasne spokojna, vyzera stylovo, nie gycovo a je nadcasova. Nasla som si ju v casopise a podla obrazka som si ju dala spravit. Vysla ma do 50000 aj s robotou.

wowo

jej tak to si na tom aj ty tak ako ja,,dva mesiace som zhanala, mozno aj 4 mes.,, stale sa neviem rozhodnut na farbe kachliciek, uz som kupila drahu 80 tisicovu ,,ale lutujem ,mala som kupit trochu inu.MaM TAKU rustikalnu Vypada starosvetsky tak ako som chcela a drevo je orech. len tie kachlicky k tomu a svetlo.Inak dekodom je predrazeny .Vsetko zavisi ako si ju chces priestorov dat a kolko skriniek a ci ozajstne drevo ci len lisovana doska.V kike maju nejake nove vcera som tam bola.Ikea je fajn, Na mieru ta to vyjde draho.mobel je lacnejsi. Ja som to kupovala cez jednu firmu red and white. ak si pozries katalog cez net uvidis to .da sa u nich vybrato od najlacnejsich to jest15- 18 tisicovych po 200 tisicove. Predajnu maju aj v petrzke na manesovom ale najskor kuchyne maju niekede v pobocke pri autobusovej stanici nivy. kukni na nete.

milla

dakujem,idem mrknut tu osmosu. :-) a este jedna otazka aku priblizne mate kuchynu?taku vacsiu alebo skor malu?aby som si vedela predstavit k tej cene co si pisala

[zruseny12]

jasne DEKODOM....nerobi na mieru...to som kupovala z nabytku...ale ja som spokojna...dalo sa kupit podla miery ja som si kupila dva linky,jedna mala ine rozmery aj druha podla potreby....a myslim,ze mali este aj treti rozmer...

milla

zuzka24,ja by som radsej brala nejaku firmu co spravia linku na mieru lenze aku.chcela by som ak ma niekto dobre referencie a vie poradit.
decodom vela veci nespravi na mieru podla poziadaviek lebo je to velkovyroba.takze tak :-(
nemate niekto skusenost s firmou tess.prosim piste.dakujem

zuzka24

milla,
a neuvazovala si o linke robenej na mieru?ked ti nejde o znacku najdu sa myslim aj cenovo dostupne a urobia ti presne taku aku chces-farba,velkost,proste vsetko co by si tam chcela mat...