vaha,vyska ....chudnutie :)

axelonka

fefa alebo ollivia:) spočiatku sa ti to možno bude zdať ťažké, ale postupne sa do toho dostaneš a hneď budeš spokojnejšia, uvidíš:) začiatky sú vždy ťažké, ale potom ten výsledok stojí za to:) a keďže jedálniček máš úplne perfektný, tak to máš obrovské plus:) ten nemusíš nijako upravovať, ani nič podobné, tebe sa akurát stačí orientovať na ten pohyb:) veľa sa hýb a hlavne rob taký šport aký ťa baví:) čo ťa také baví najviac? stačia aj každodenné prechádzky, korčule, bicykel, teraz aktuálne plávanie alebo si len tak tancuj po dome, len sa hýb:) a hlavne to nevnímaj ako záťaž, ale ako niečo čo ťa baví a z čoho máš radosť a ľahšie ti to pôjde:)

fefa

axelonka....pijem denne 2 litre vody zeleny caj bez cukru a okrem toho kopec zeleniny cierne pecivo biele som nemala uz nepametam sladke tak isto takze jedalnicek mam v poriadku..ale ja nevjem.chudnut je tazke ..boooozee preco je to takee tazkeee...:(

lenusska

proste to BMI je kravina.. ani neviem preco sa to tak pocita.. ja mam kopu kamosiek, ktore su odomna vyssie a maju od 49-55 a jedia normalne hockedy pizzu, nechodia hned potom zahadne na wcko, daju si zmrzlinovy pohar.. proste normalne ziju a aj tam maju "podvahu".. mozno by maly pribrat, ale tak maximalne svalovym treningom.. ja potrebujem schudnut.. takze aerobik, bicykel, korcule a ked sa postava trosicka upravi a bude to lepsie aj plavanie! :D

axelonka

ollivia, ale to neznamená, že treba chudnúť, ale mierne upraviť svoj jedálniček a hlavne cvičiť. jedálniček - obohatiť ho o veľa ovocia, zeleniny, viac celozrnného pečiva, nie bieleho, piť veľa vody. inak si popozeraj aj iné témy tu na fóre, presne toto sa rieši už v mnoho témach, sú tam konkrétne typy na ideálne raňajky, obedy, večere, skús sa inšpirovať. no a z cvičenia - záleží aké konkrétne partie treba zlepšiť. na nete nájdeš x stránok ohľadom cvičenia, stačí si zadať cez google, cvičenie a partiu, ktorú chceš spevniť. ako typ uvádzam www.sportujeme.sk. veľa šťastia.

ollivia

lenusska....mne vypocitalo ze keby som mala bmi o jedno cislo mensie mam podvahu .ked som to povedala ocovi zacal sa smiat...tss..ja tiez:D asi tak no...

lenusska

a moja konfekcna velkost nohavic je 40-42.. teraz uz skor to druhe cislo.. takze tak :) tiez mam tucnu rit a ovisajuce speky z opaska.. musi to ist dole!

lenusska

pocuj, axelonka. Ja mam BMI tiez v poriadku, ale vobec tak nevazeram moja.. mam na sebe dost vela tuku, takze chudnut mi treba :)

ollivia

dobre ale chapes.ja mam totalne tucnu rit stehna a previsajuce boky boze.vazne.nemozem si ani dat minisuknu zas nezeby mi chybala :D pozri ja niesom anorekticka nemam ziadnu poruchu len to vidim....