ENDOSKOPIA Kapsulova-TABLETOVA

Príspevok v téme: ENDOSKOPIA Kapsulova-TABLETOVA
pupi

Prosim poradte mi kde vsade na slovensku-najlepsie v BA ci okoli BA sa da vysetrit crevo-creva,hrube crevo,konecnik, zaludok-proste najlepsie cela traviaca trubica touto metodou?-kapsulovou endoskopiou,co je prehltnutelna jednorazova mikrokamera v tabletovej podobe a vsetko snima a zaznamenava ako prechadza traviacim traktom.samozrejme ze si vysetrenia uhradim,len neviem kde vsade to robia a vedia aj vyhodnotit a mozem si o to poziadat ako samoplatca-kto mi vie nieco seriozne odporucit? Dakujem

asias

a2, no tak o tom som nikdy nepocule, nic mi to nehovori...
mozno je dobry , ja neviem, kazdy lekar je iny, tak ako ludia, ako ucitelia, robotnici,... jeden dobry, iny nemusi. ale thalion zarucuje kvalitu a odbornost, tak hadam je. a co ti to budu robit?

funny

43

Vavrečka je prednosta Gastroenterologickej kliniky SZU,Nem.sv.Cyrila a Metoda, v Bratislave-Petržalke.
Kukala som na stránku Thalionu, nie je medzi ich lekármi, ale viem že on má niečo s nimi, mňa jeden lekár od nich odkázal na neho.

43

jemu vysetrovali aj hrube aj tenke crevo.
chcem s aeste spytat funny10:v THalione pracuje aj docent Vavrečka?to je vynikajuci odbornik,zachranil mi manžela.

a2

asias, napisala som e-mail, nech mi napisu, kt. doktor ma bude vysetrovat. a tam nie su vsetci dobri?? som myslela, ze je to jedno.

funny

jaj to LEN tenké črevo si nevšímaj to on odpoved mne a ja nemám hrubé črevo, len tenké ...lol

A Ty chceš ísť vlastne kvôli čomu na toto vyšetrenie? Lebo 30 papierov je dosť... nato aby som si to sama naordinovala.

pupi

funny stale mi ale neni jasne preco ten lekar pise len o tenkom creve, ked ja nechcem ist na kolono hrubeho creva ci ta kapsula je urcena aj na vysetrenie hrubeho creva-viem ze neodobere vzorky, ale aspon ci to tu u nas tou kapsulovkou vysetruju,lebo vela doktorov tvrdi ze vraj nie,ale v dokumente-zahranicnom vraveli inak, tak neviem ci to ma zmysel. lebo je to dost penazi a nic blizsie o tom na stranke svojej nepisu a na mail ohladom toho neodpovedali,ale to bolo asi na nejaku sestru ci vratnicu tam,tak neviem ci sa to ku kompetentnym dostalo

pupi

43 no funny pise, ze to vysetruje len tenke crevo, ale kolono sa zas robi na hrube crevo... a tomu tvojmu znamemu vysetrili HRUBE Crevo kapsulovkov? to ma zaujima, ci mu teda vysetrili cele creva-vratane celeho Hrubeho creva, teda ci ta kapsulovka nahradza aj tu obavanu kolonoskopiu hrubeho creva/okrem teda odobratia vzoriek samozrejme/