pri bozkavani nic necitim

silvikl

podla mna ked niekto nic neciti pri bozkavani,tak toho s kym sa bozkava,nema dako rad..alebo o tom nevie..nie je medzi nimi ziadna chemia..proste im to spolu nefunguje...ked sa s dakym bozkavas,treba daco citit

barbienka

ja mam tiez taky problem a hrozne to mrzi mna aj mojho chalana uz neviem co mam urobit mam stale vycitky svedomia..

lilinka

Problem je v tom, ze neustale myslis na to, ze nic necitis a rozmyslas o technike a podobnych blbostiach. Telo nie je automat, mam cudzi jazyk v puse, tak to okamzite musi sposobit nejaky vybuch...

darling

mno presne poznam ten pocit......proste ja aj ekd toho chlapca strasne mam rada a som rada ked som s nim lebo to je velmi zriedka kezdze byva v inom meste ale pri bozku skoro nic necitim...mozno to bude tym neuvolnenim alebo co ja tiez enviem ale encem aby to tak bolo:(

dragonka

heh to ja ked sa s partnerom bozkavam tak porad vlhnem az take chutne to je hned by som z neho strhla saty :DD
strasne ma to vzrusuje take dlhe bozkavanie plus este ked k tomu prida ruky a hladi ma uhmm... vyborne :))

ale moze byt aj v tom ze ty ho aj mas rada ale proste mu az tak neveris... a mozno mas nejake vycitky svedomia a neuvolnis sa...

utopia

Nesadli ste si. Chýba tam chémia. Neznamená že ho nelubiš,iba tvoje telo nebolo stvorené pre neho. Bohužiaľ,ty zato nemožeš,ked to tam raz nieje dané,iné to už nebude.