tehotna ???

lenulik:)

no to som aj ja citala niekde ze je to mozne...ale mne meskal menzes hned...ja som sa vydavala mlada a to babo bolo planovane.asi ani niesom od vas velmi strasia.mam 19 .planovali a hned ked meskal menzes spravili sme test..teda pockala som kym mi meskal 2 tyzdne asi a a potom som si urobila test vysiel pozitivny tak som este zasla ku gynekologicke...tvoja holka asi bude mat nepreliecene prechladenie vajecnikov.to poznam.musi si davat nato pozor aporiadne to vzdy preliecit lebo caste zapaly vedu k neplodosti a potom nebude moct mat babo ked bude chchiet.nech to lieci a nech tie bolesti nenechava len tak ze ej to nic.

mobil

Ano zviknu ju aj vajecniky boliet po menzese.........a ak sa ta mozem opytat ty si hned prvy mesiac po otehotneni nemala menzes ? Lebo niekde som cital ze je mozne ze zena moze mat menzes aj 4 mesiace ked je v tom.....ale nezda sa mi to...dakujem inak za normalne inteligentne odpovede :O)

lenulik:)

aha ja som pochopila ze jej to tak dlho meska...:)ups..sorac..boli ju brucho uz ked ma po menzese?no totehotenstvo nebude ale asi choroba...a tie chute su normal..ja som pocas menezsu pojedla vsetko mozne vselijake konbinacie a teraz som v 5.mesiaci jedavam este horsie konbinacie...

mobil

Ahoj lenulik:)teraz neviem ci si mne odpovedala ale mojej nemeskali kramy robili sme to tak pred 3 tyzdnami a potom o tyzden jej prisli normalne nacas kramy a normalne silne a teraz je po kramoch tyzden a boli ju podbruskom a spatne jej je..........tak trosku stresujem ale asi zbitocne :O)

lenulik:)

urcite je chora prechladena ale ma stresy...ked jej tak dlho meskaju preco neurobite test?ved mi tu niesme chodiace testy nevieme urcit ci je tehotna len ci by mohla...a podla mna tvoja nie je ale ked sa bojite tak si kupte testik..vea zdaru

mobil

Je mozne ze bude priatelka tehotna.....prvy krat bez ochrany ale bol som dnuka najviac do polky penisu a nemam ho velky a urobil som sa mimo vaginy a druhy krat asi po pol hodine bol som len utrety a bol som maximalne po zalud dnuka a zase som sa urobil mimo vaginy....podla mna nie ale babe je zle a ma nafuknute brusko ale to asi z plynov je tomu uz asi cca 3 tyzdne co vy nato ?

filoménka

booze mne meskali kramy mesiac a tebe meskaju aj preto lebo sa stresuje koli tomuto a isto nemás este 10nvm kolko rokov tak klud ved casom sa to ustáli terz moze meskat nástconym babam viac ako tyzden ja som priklad