Pomoc!! hroza:-(

Príspevok v téme: Pomoc!! hroza:-(
pusinka

Prosim pomozte mi...:-( po prvykrat som si dala gastanovy sampon na vlasy a chytil na skoro cierno cervenu a ja chcem naspet svoju farbu taku svetlo hnedu.Ale kadernicka je draha a tak neviem mam si kupit zosvetlovac?Na krabicke je napisane ze na 24 umyti a tak by som chcela vediet ci mi niekedy zide cela farba dole alebo ako to bude prebiehat ..dakujem :-(

desdemona

ja som si naposledy farbila vlasy šampónom pred dvoma rokmi. Tiež to bol gaštanový, ktorý mal vydržať 24 umytí. Ešte doteraz sa mi vlasy, ktoré ešte neskončili pod nožnicami lesknú na slnku červenou farbou.

karotka

urcite chvilu cakaj....ja som tak tiez dopadla:D teraz hned by ti na to ani niechytala farba...tak poctivo umyvaj a ked to vybledne, tak mozno sa ti to bude aj pacit...ked sa to priblizi ku gastanovej (ja som si ju raz dala....no cierno-fialovo-bordova vysla...=) ale zmylo sa...zavisi aj od kvality vlasov...kamaratke sa zmyva aj normalna farba...
zatial si nedavaj zosvetlovat, poskodi Ti to vlasky...

kasparatia

neboj sa zmyje sa ti farby a zmyje sa ti velmi dobre, ja som si takiato dala ten isty sampon ako ty a tiez mam svetlo hnede vlasy a postopne sa pekne vymyvalaa bolo to zabavne lebo som mala po kazdom umyti inu farbu vlasov...nic sa neboj setko ti zide a je hlupost ist koli samponu ku kadernicke

minnie mys

Suhlasim s vlaskou.
Pusinka, ak mas vlasy svetlohnede (no velmi zalezi na odtieni) a ten sampon ti to chytil na omnoho tmavsiu, tak raz dva to urcite nevymyjes...Neviem aku znacku pouzivas, ale moja "najhorsia" skusenost s dlzkou je od Palette...Ked som si tiez na svoje svetlohnede (alebo povedzme tmavo blond) vlasy kupila cierny sampon, ktory po 24 umytiach mal zijst...no nechcem ta strasit, ale umyla som si ich aspon 240x, lol, a stale nic...uz mi vyrastala povodna farba, a z ciernej nie a nie ubudnut, NIC...nevedela som co robit, tak som si presamponovala na svetlejsi odtien, s nadychom akejsi fialovej, no trt platne...tak som si ich musela aspon 3x zosvetlit (kedze mi to vsade zosvetlilo hore dole, na uplnu blond pri korienkoch, na zlte a na cervene dole, omg :D )...a potom mi kadernicka nejako tie vlasy zachranila, a dala mi zlatistu farbu a to uz bola skoro moja povodna farba...Odvtedy si vlasy nefarbim, t.j. nesamponujem...tj 4 roky :D.
Jedine co ti mozem odporucit je, ze bud si to vytiahni raz a zaraz, ked mas vsade tu farbu rovnaku, tak ti to aj na rovnake vysvetli, v ziadnom pripade nezosvetluj potom...ale podla mna nezosvetluj vobec! Nechaj si to fakt vymyt, dufam ze mas tmavsie vlasy ako ja :-p...a aj tvoja farba je "gastanova", tak si myslim ze po par umytiach bude snad evidentne svetlejsia...

vlaska

zdravim...ja mam momentalne gastanovy sampon take necele 2 mesiace mozno aj viac....zboznujem tu farbu hlavne preto ze to zafarbi tak do ciernej...no aj teraz po tej dobe mam vlasy take tmavo hnedo-cervene....takze asi tak a to si umyvam vlasy kazdy druhy den....s pozdravom....pa

schia

Zmývať,zmývať,zmývať a ešte raz zmývať!!!
Zosvetlovač neradím!!
Vlas je nasiaknutý farebnými pigmentami tým,že by si ho odfarbila stiahla by si si aj svoju pôvodnú farbu,vlasy po odfarbení by bola ako oranžové fest oranžové sluníčko a potom by sa museli nanovo zafarbiť čo najviac podobnou farbou Tvojmu odtieňu aj ten postup farbenia by bol veľmi náročný - nemohol by byť od korienkov.Takže takéto čachre machre by som Ti neodporúčala robiť :) Zmývaj vlásky každý deň a bude dobre ,no a potomu už nevymýšľaj-veď v jednoduchosti je krása.Mužov najviac aj tak oslovia hlavne zdravé a čisto ozmývané vlasy:))) pekný dníček parádniček