Prilis naviazana na blizku osobu?

Príspevok v téme: Prilis naviazana na blizku osobu?
stelly

Ahojte.Ospravedlnujem sa dopredu,ak moja otazka bude patrit do tej skupiny "nezmyslelnych",ale ja sa predsa len skusim spytat na vas nazor?CO je podla vas uz prilis velka naviazanost na priatela?Konkretne ja som s priatelom pomaly rok,je to moj prvy chalan,mam 23 a vzdy som mala nalepku namyslenej baby,ktora si teda s hocikym nezacne,ale to bola len moja taka ochranna bariera.Pacilo sa mi byt tou nedostupnou,a mat kontrolu nad sebou samou,ale...zalubila som sa a zrazu som stratila svoju sebaistotu v tom,ze som sama a spokojna bez muza.Priatel je skvely,mam pri nom vsetko,po com som vzdy tuzila,ale uvedomila som si,ze som na neho strasne naviazana.Nepatrime k tym parom,co sa od seba ani nepohnu,vzhladom k tomu,ze musime riesit dialku.Ale...Strasne mi na nom zalezi a musim si priznat,ze obcas sa zamyslim,ze neviem,co by sa stalo,keby sme sa rozisli.Nikdy som si nemyslela,ze bude mi na niekom takto zalezat.Je to tym,ze je moj prvy?Ako sa dokazete nevkladat uplne do vztahu?Viem,ze asi riesim nieco,co ani riesenie nema,som s nim skutocne stastne,tak co vymyslam,ze?Ale som z toho neista,ze mi zalezi na niekom viac,ako som si kedykolvek chcela pripustit....dakujem

Mimulus

stepher to napísal dobre. Nikdy sa neviaž tak aby si sa nedokázala odviazať. Aj ja som miloval naplno a potom všetko skončilo a ak sa do niečoho vložíš naplno už ten ďalší raz je to slabšie, ďalší slabšie až nakoniec zistíš, že už nedokážeš milovať. Smutné ale dnešná doba je jednoducho taká. Poviem Ti iba jedno - MILUJ NAPLNO len si dávaj pozor a buď silná.

stepher

Ahoj stelly ,ja by som ti povedal zo svojej skusenosti ze je krasne byt zamilovany zalezat na tom druhom a prectava ze stratis citis v drdci dobre ze nie pychnutie
No poviem ti neupinaj sa tak raz ti to moze zlomit tak srdce ze ti to zasiahne dusu a budes mat muky .
Maj rezervy voci nemu neviaz sa noc no nevravim ze nemas lubit.
Lub no zmierou dnesna laska je dost zlozita

palomino

jajka, mozno...Ak raz budem chciet mat dieta, tak len preto, aby som s tym uzasnym muzom mala este blizsie spojivo, nieco, co vznikne z nas oboch. Viem, ze to dieta budem velmi milovat.

jajka

palomino, prosim nehovor, ze je ti milsi, akoby si ho sama porodila...ked si este nerodila, netusis ake je to...dieta ti bude vzdy prednejsie :)

palomino

stelly, ja to mam take s mojim manzelom. Znamena pre mna vsetko, nevedela by som bez neho zit, tak isto to ma on. Dnes nam opravuje strechu na dome a ja sa ponevieram okolo domu a pozeram nanho, ako to robi, bojim sa, aj ked je priviazany...Sme spolu vzdy, ked nie je v praci a ja v skole. Vzdy. Najradsej sme spolu doma, robime si okolo domu, vela sa rozpravame, navarime si dobroty, milujeme sa...Predtym, nez ide vonku, nakremujem ho pred domom opalovacim kremom, volavam ho na obed, este sa ho sj pytam, ci bol dnes uz na zachode:) Sme na seba velmi naviazani, ked nie sme spolu, tak si volame aj trikrat denne...Bez seba neurobime ani krok, takto sme uz 5 rokov a mame uzasny vztah, sme si velmi blizki, citame si myslienky a mame rovnake nazory na vsetko. Tento clovek mi je milsi, akoby som ho sama porodila (toto je citat z jednej knihy...). Takze to, co prezivas, je normalne a je to uzasne dobre, ked to je obojstranne. Verim, ze ti to vyjde.

amika

To,ze ti na niekom zalezi viac ako by si chcela je len dokaz toho aka si krasna zvnutra,ze mas dobre a velke srdce. Takze sa neboj nicoho a rob co ti srdce kaze a rob co ti resp.vam robi dobre. :-)

alicinka

Je to najma o tom, ze je to prvy vztah, ja som to tiez prezila, no po mnohych rozchodom dnes uz viem, ze prezijem kazdy rozchod a ze nic nie je naveky, akosi s tym pocitam, aj ked priatela mam rada a verim mu. No take veci sa stavaju denne a nechcem zit len v niecom tieni, viem, ze ked sa nahodou rozidem, budem zit svoj vlastny zivot, lebo mam vela priatelov, konickov a zalub

l****

Ahoj stelly. Ja som sice muz ale tiez som prezival nieco podobne.Ked som si predstavoval ze by som uz nemal byt bez mojej partenrky az mi mraz presiel po chrbte.POdla mna ide o to ze to je aj prvy vztah, teda aspon u mna to bolo tym a tiez zalezi na tvojich citoch a tym ako vies milovat.Ja ked naozaj milujem tak celym srdcom a tiez by sa dalo povedat ze som naviazany na partnerke.Aj ked teraz to uz take nieje ale vedel by som byt s partnerkou stale 24 hodin.
My sme sa nakoniec rozisli a poviem Ti ze nebolo to lahke pre mna, ale na druhej strane to bola dolezita zivotna skusenost ktora ma spravila odolnejsim, za co som vdacny.
A ty sa budes vzdy vkladat do vztahu uplne, pretoze to je tvoj sposob milovania...u mna to je rovnake...
Drzim palce :-)