Holky, vsetky sme krasne;)

Príspevok v téme: Holky, vsetky sme krasne;)
karotka

Ahojte=)
vzhladom na dnesny trend kultu tela a krasy som myslela, ze by sme mohli zalozit takuto temu, hladat na sebe krasne veci, objavit v sebe zenskost, pomocou inych dievcat (a mozno aj chlapcov?) skusit zmenit pohlad na seba...=) k pozitivnemu.....a nejakymi tipmi prispiet k tomu, aby sme na sebe sikovne vedeli zvyraznit krasu a osobitost;) viac hlav-viac rozumu=)
mnoho krasnych slecien si o sebe mysli opak...treba to zmenit....;)

neries

no ja som mala vazne psychicke problemi kedysi ked som prekonavala ppp ....liecila som sa a vela mi z toho ostalo najme to zmyslanie nad sebou a vnimanie sveta...bohuzial stalo sa uz sa neodstane

neries

ja uvazujem realne teraz ..ziadna plastika sa v najblizsom case neplanuje ..mozno ked budem starsie a nebudem vediet co s peniazmi ale priznajme si kazdy nad tym uvazuje ze co by zmenila a dala si urobit keby to bolo mozne

kamoska

NERIES...preto som sa pýtala, lebo sa mi zdalo , že si ešte mladučká :-) aj ja v tvojom veku som mala blok a moja drahá mamka to vo mne "pestovala" ...vždy mi povedala aká som tučná a hrozná a nemožná a ved takú ma predsa nijaký chlap nemôže chcieť....

kamoska

NERIES...preto som sa pýtala, lebo sa mi zdalo , že si ešte mladučká :-) aj ja v tvojom veku som mala blok a moja drahá mamka to vo mne "pestovala" ...vždy mi povedala aká som tučná a hrozná a nemožná a ved takú ma predsa nijaký chlap nemôže chcieť....

kamoska

NERIES...preto som sa pýtala, lebo sa mi zdalo , že si ešte mladučká :-) aj ja v tvojom veku som mala blok a moja drahá mamka to vo mne "pestovala" ...vždy mi povedala aká som tučná a hrozná a nemožná a ved takú ma predsa nijaký chlap nemôže chcieť....

kamoska

áno aj ja rozmýšľam nad liftingom, celý život som tučná, ale v tvári som bola vždy pekná.BOLA. Už nie som. PO 40tke mi ovisli líca, mám také syslie vačky....ale strašne sa bojím na to ísť.