Aky velky vám vyhovuje baby?-sex

Príspevok v téme: Aky velky vám vyhovuje baby?-sex
vilaamalka

Chcela by som názor báb aky velky penis im vyhovuje, lebo ja osobne mam radšej vačšie paramatre a nesuhlasim s názorom ,že aj malý šašo urobí velke divadlo. Ja som take divadlo už zažila a akurat to bola hotova komedia. Myslim si ,že tento názor vytvoril nejaky chlap čo chcel sám seba utešiť :-)

lolky

ja mam 17cm na hrubku poobvode 14,5 cm co je neak 4,5 priemer.. a zatial ani jedna mi nepovedala prirazaj prirazaj..... chcem ho v sebe citit..
kazda po 20 minutach tvrdeho sexu.. teraz jemnejsie boli ma to..
takze ja cakam taku ktora to vydrzi somnou sulozit 2-3 hod a beznadej...a vy tu rozpravate ze 20cm je akurat...chcel by som ti eklacky vidiet..

mnamka257

mno couz ...to je jako u bab s prsiami...ani baba ktora ma male prsia za to nemoze zhe ich ma male...jedine zhe by si dala silikony...ale chalani to bohuzal spravit nemozu...

joe76

ja ho mam cca 16,5 cm... a zatial sa nikto nestazoval :P treba mat aj osobne caro a vediet druhe pohlavie ocarit...lebo inak je muzovi aj 25 cm velky penis zbytocny...vobec to nie je len o velkosti...

udica

Mne osobne staci aj 15-17cm. Lebo aj tak bod G nie je az tak hlboko. Zenska posva ma 5-9cm a pri sexe sa prisposobuje udu. Cize ak ma niekto 20centi, tak myslim, ze pre vacsinu bab je to bolestive. Skor dolezitejsia je hrubka ako nejaka extremna dlzka. Takych 16 cm a akurat hruby je naaaaj :)PPP

klarika

že malý vie urobiť divadlo? mala som partnera s malymi...ale ozaj s malymi rozmermi a bola to katastrofa ved ani sex sa velmi nedal lebo to stale von vybehavalo...proste hruby a velky je naj!

anonym123

caute holky ja mam sice 'len' 15cm ale chodim akzdy den cvicit mam celkom peknu postavu pri sexe odcenite aj to ?? ci ide to hlavne cez penis?