Zatekanie do hrdla

butejko

pozri stránku www.buteyko.sk
alebo informácie info@butejko.sk
Trpel som zahlienením 10 rokov vďaka uvedenej dýchacej metode sa mi stav zlepšuje.prajem aby vám to tiež pomohlo

usiko

...inak aj ja mam obdobia, ked mi zateka do hrdla a neurobim s tym nic.......zidne koky nemam, vytery z hrdla a nosa cistucke, bez bakterii.....proste na nieco asi reagujem a je to......a ked ma kvoli zatekajucim hlienom zacne skrabkat v hrdle, tak vykloktam propolisom zmiesanym vo vode a ok......ale zateka stale......

...ale ja som 'vylieceny'alergik na prach, perie a kozusinu, takze ma to netankuje....

emilyvanili

hlieny v hrdle môže byť bacil streptokok a to je dlhá liečba antibiotikom a ak to nie je bacil skúste solmucol ten rozpúšta hlieny

jajkafr

usiko
presne ako vravíš alergická nádcha je na alergickom podklade je to zápal ktorý je tvorený tým, že organizmus bojuje proti alergénom a to niesú baktérie žeby sme ich zničili antibiotikami preto zaberajú len kortikoidy a antihistaminiká
napr. Koloidné striebro používala teta ale ona mala chronický zápal mandlí a streptokoka hrozilo jej že pôjde vyberať mandle koloidným striebrom sa však streptokoka zbavila, ale to je iné pretože koloidné striebro sa používa v čínskej medicíne ako antibiotikum aspoň tak to bolo napísané v brožúrke, ktorá bola pri tom lieku...

[zruseny12]

...este je tu jedna mznost DRUGI...mozes byt alergicky na CHLAD,ale to musis zvazit sam,ci to moze byt aj tym...a daju sa aj robit na to testy na imunologii...

[zruseny12]

DRIGI
...sak ja to tak ani neberiem,len som pochopila,tak,ze ty si myslis,ze ja som ti to RADILA...mas pravdu,je to velmi zle pit studenu vodu...mozno su ludia ktory to robia,ale to su ty OTUZILCI,co sa mozu KUPAT AJ V ZAMRZNUTOM RYBNIKU...jaj jak ja ich OBDIVUJEM...
jasne,netreba hned robit zaver...TAK TI ZELAM VELA STASTIA ABY TI TEN PRIMAR POMOHOL...

drugi01

Ano viem mariaa ved viem že to nie ty.Ja som sa ta len pytal nie ti nadaval. Lebo aj mne sa to zda nejake divne neviem ci by ma neporazilo už naozaj.Skušam tu bio lampu a zda sa mi lepšie že to je ale nejdem predbiehat. uvidim čo mi poradi ten primar na krčnom v ZA

[zruseny12]

DRUGI...ja som ti neradila pit STUDENU VODU...to bol niekto iny,prave ze ja som pisala,ze nesmies,lebo nevies ci nie si napr.alergicky na chlad atd.17.01.2010 som jasne pisala,ze musis zo studenymi napojami opatrne...precitaj si to este raz a poriadne...

usiko

jajkafr, presne tak, mamina sa 60 rokov trapi s touto alerg. nadchou, este ze existuju stale lepsie vyvinutejsie lieky...

..vies, v takychto pripadovh ma mierne vytacaju nazory ;odbornikov;, ktori tvrdia, ze GSE, koloidne striebro a neviem co vsetko a pritom vies, ze to nezaberie, lebo proste niekto nevie pochopit, ze lieky maju svoje opodstatnenie....to len na okraj...