autoskola

majka_

aj ja chcem ist na autoskolu. s teoriou by som chcela zacat tak niekedy v oktobri-novembri. nechcela som ist teraz, ale vraj od noveho roka ide vodicak na 29 000 sk, tak chcem ist teraz. tiez sa obavam jazd. este v zivote som volant v ruke nedrzala. teda raz hej, ked som mala zapnut motor (sme umyvali auto s bratom), pootocit trosku volantom, lebo brat chcel vidiet, ci sa mu zapne nejake svetlo ci co. tak sa na mne uzasne zabaval, ze neviem otocit klucom v starteri... no ci pana, sak to som nikdy v zivote nerobila. a to mam 20 rokov... hanba hanba, ale co uz :o)

petulika

ahojte..no mám asi podobý problém, keďže som tiež začala chodiť na autoškolu.. mám tiež akýsi strach z toho, že to nebudem vedieť.. a nielen jazdy, ale celkovo konštrukciu a teóriu.. inak som silná, ale v tomto si pripadám ako padavka..:o/ snáď to nejako prežijem..

petulika

ahojte..no mám asi podobý problém, keďže som tiež začala chodiť na autoškolu.. mám tiež akýsi strach z toho, že to nebudem vedieť.. a nielen jazdy, ale celkovo konštrukciu a teóriu.. inak som silná, ale v tomto si pripadám ako padavka..:o/ snáď to nejako prežijem..

vecernica

neboj sa ,,ak mas pri sebe ucitela je to fajn.Ja soferujem bez ucitela a je to ovela tazsie.nic sa ti nemoze stat. ved on keby si nieco nevedela zasiane,,tak to je uplne v pohode.

vierka

Ja mám vodičák 2 mesiace.Ako náhle sadneš do auta,zmizne to.držím palce a veľa odvahy prajem.nesmieš sa báť,lebo zbytočne by si vyhodila prachy.je to dosť drahé na to,aby si len nosila kartičku v peňaženke.Hlavu hore a teš sa.na tie ďalšie jazdy sa nebudeš môcť dočkať.Uvidíš.