kolkokrat maximalne moze chalan spravit babu

biopich

vam je hej ja som rada ked mam jeden :-)a co tu citam 17krat sa mi zda prehnane :-)a chalan mal pri tom hodinky asi ked stopoval ze 5 minut... hmmm sila :-)

lilita

No ja som sa urobila za sebou aj vyše 10x. Aby som však pravdu povedala- každý ďalší orgazmus je slabší a slabší. A nakoniec, radšej jeden a poriadny orgazmus, ako vela slabých...čiže doležitá je kvalita a nie kvantita.

Sex Godess

Ale trapko sa asi pytal na to, ze kolkokrat sa mozu spravit naraz.

Nepyta sa kolko denne, tyzdenne ale za sebou. Pri jednom styku sa chlap spravi tak raz, hoci som pocula ze niektori borci aj 2x. Ze im stale stoji aj po prvom, tak neviem. Niektori, co maju problem, sa nespravia ani raz. Zazila som.

Zena sa moze spravit pri jednom styku aj 5x, co je moj pripad, ale je to vycerpavajuce, takze 2-3 by mali normalne stacit. Niektore sa nespravia nikdy.Niektore len niekedy, ako to uz bolo spomenute.

bosso-88

ja som byvalu ktoru som mal 2,3roka som spravil 11krat a ja som sa nespravil ani raz a bol to nas prvy spolocny sex a na dalsi den sme splu zacali chodit a potom to islo ako na beziacom pase ja 2-5 a ona od 5 do 17 to je moj rekord hehe

starenka

za mojich mladých čias som sa behom dňa urobila aj 8 krát.....ale teraz na staré kolená neviem, lebo nemá s kým :-)

ale co

HAHA, dobre ti to maiki povedal, som sa skvelo pobavila, dooobry humor :-D

Ale musim sa ti priznat. Naozaj mas pravdu. "Slepo"zavidim... lebo ja tie orgazmy nemusim predstierat, hahaaa