vas tip

Príspevok v téme: vas tip
myska

Ahojte, mam 22rokov,164cm a 67kg.Doma som si zaobstarala elipticky rotoped a beziaci pas.Kedze mam momentalne dostatok volneho casu, makam na nich denne v priemere 4 hodiny, co mi vychadza na spalenych cca 6000 KJ.Nie som si vsak ista, ci mi to ukazuje spravne, pretoze ked som navstevovala pred par mesiacmi fitko, za rovnakej intenzity cvicenia mi to vychadzalo aj 2x tolko.Zvycajne vstavam o tej 11.00.Vypijem 1 ciernu kavu bez cukru, dam si 2x 300mg L-carnitin 45minut pred cvicenim a cvicim nalacno 2hodiny na rotopede, potom take dve hodinky pauza,znova 2x 300mg a 60min beh v miernom tempe striedany s rychlou chodzou.a nakoniec si dam vecer este 1 alebo 2 hodiny na rotopede.Myslim, ze kondicku mam dobru,cvicit ma bavi.Vyradila som vsetky sladkosti a pecivo.Teraz jem len zeleninove polievky bez bujonu a bez korenin.Proste len tekuta strava a sem tam si dam biely jogurt.Plus denne vypijem 3 litre vody a 0,5-1 l caju bez cukru.Doteraz som schudla 10 kg..Ale stale je to na mna dost,kedze som bola zvyknuta na vahu 56kg no po rocnom pobyte v zahranici som dala svojmu telu dost zabrat.Mojim cielom je dat dole este aspon 10kg a preto sa vas pytam v akom case sa mi to moze podarit?Viem ze ma tu asi vela z vas bude kritizovat,o jo-jo efekte som si toho precitala dost, ale aj po schudnuti nemienim zaspat na vavrinoch.Myslite si, ze je mozne dat do 2 tyzdnov tych 10 kg pri takomto treningu a strave dole?Dakujem za odpovede

knjaz varggoth

navyse l-carnitin nefunguje...a tolko kalorii aj tak nespalis netreba hladiet na tie tabulky ze ked ides peso na autobus tak spalis 400 kalorii to je *****

knjaz varggoth

to nic nerobis ze mozes 4 hodiny toto...inak tolko vela je neucinne...max pol hodinku potom sa telo adaptuje na zataz a uz nespalujes...najlepsie je to intervalovo...20 sekund naplno 20 uvolnene a tak dokola...ale naplno je skutocne naplno

arester

Toto čo robíš je hazard zo zdravím. Rok priberáš a potom chceš všetko za pár dní schudnúť a ešte k tomu 4 hod makačky so stravou 100 ročného človeka na smrtelnej posteli ?? To nem dopadne dobre.

poliewoocka

Myska,
telo potrebuje aj relax, oddych a regeneraciu!!! A nie cvicit dennodenne niekolko hodin! Ved ti odidu klby a poskodene svalove vlakna budu nenavratne fuc...a ak k tomu pridas nespravnu vyzivu, cesta-uz nie za stihlym zdravym telom, ale do rakvy.Zit na polievkach,kave a doplnkoch?Sportujuce telo, a zvlast extremne sportujuce si pyta spravnu vyzivu. Nic nepokazis tym, ze budes jest pevnu stravu.Ide o to, aby bola primerana. Na ranajky, pred tym, ako zacnes makat by som odporucala nieco na baze nizkeho glykemickeho indexu a prirodnych cukrov, najlepsie amylum a fruktoza, z ktorych bude telo cerpat energiu pozvolna a budes vladat trenovat. ROzhodne vyluc ciernu kavu a tabletky nalacno! Nahrad ju cajom, je onmoho zravsi. CO tak radsej pomenit rozne zlozvyky v stravovani? Telo sa ti odmeni, ale takto, ked ho nicis...
namiesto kase si rob dusene zemiaky
jedz mensie porcie, nez na ake si zvyknuta, jedz v klude, bez rusivyc elementov ako tv,pc a pod. Tie sposobuju, ze telo nespravne, resp. pozde vysle signal o sytosti a ty mas potom tazivy pocit. Naserviruj si aj viac zeleninoveho salatu. Namiesto dressingu pouzi par kvapiek rastlinneho oleja a bylinky. Jedavaj chude maso, nevyprazaj. Mliecne vyrobky rozhodne polotucne, plno maju vela tuku a nizko a tzv. "light" su len chemia. Pi nesladene caje a vody, striedaj cviky a obsac si aj vybehni s kamoskami do mesta:)

acik

ahoj Miska.Tymto tempom urcite schudnes ale vazne by si si mala upravit tu stravu.Skus sa pozriet na stranku Mira Veseleho a jeho styl stravovania- -odkaz odstránený- ja som sa podla neho stravovala a fakt to pomaha teraz som v zahranici aj s 1.5 r. dcerkou a nemam tu ziaden pohyb lebostale tu prsi(IRSKO) a tak malu nechcem tahat po chladnom pocasi a taktiez strava tu je hrozna pribrala som naspet ale nie az tak jak ked som sa zacala stravovat podla Mira.Skus sa na to pozriet urcite ti to pomoze.DRZIM PALCE.

nookiaa

Ahojte. Ja len vám chcem napísať čo som minule videla.
Na MTV išlo čoci o ľuďoch, čo chceli schudnúť....každým dňom chudli asii cca 1,5kg..boli to tuční ľuďia, ktorý keď pustili kameru do chladničky, ja osm normálne odpadávala. V chladničke neskutočne veľa coca-coly, samé sladké vody..normálne sa mi to hnusí. A ešte jedna tam plakala , že sa nenôže vzdať hranolčekov a chipsov...no fakt...keď sa tu tak ľudia u nás na Sk týrajú..no ako...tym chcem povedať že všetci sme oproti nim chudý až vychudnutý...neivem rpečo sa každy tak trápi...stačí zmeniť stravu a ono to pôjde nie?...a najlepšie je behať...ano jojo efekt - možný ale...keď budete pravidelne behať, že si to zaradíte do svojho životného štýlu doslova...no problem...:) tak príjemné chudnutie...ja sa chudnúť nechystám....

luciav

Ahoj myska, gratulujem k tomu ze sa donutis takto makat. Sama som mal problemy s vahou a idem podobnou cestou. Sportujem dva krat denne rano vstavam skoro a chodim na lacno korculovat. Po praci chodim do fitka, alebo si len tak zabehnut. Samozrejme pouzivam aj doplnky vyzivy. S L-Carnitinom som mala dobre skusennosti ale podlaha som reklame a kupila si Stacker 4. Za mesiac som schudla 8 kg. To najhlavnejsie ze uz makas a dodorzujes stravu si splnila. Ale vysledok mozes este ovplyvnit uzivanim lepsieho spalovaca. Prajem vela stastia a nech nam to vydrzi.

doremi

cau myska,zijes este?dufam, ze hej a netyras sa takto dalej.chapem, ze velmi chces ,ale menej je niekedy viac.dopraj svojmu telu trochu casu,a netrap sa uz tolko pre vahu,zivot sa neskonci ci budes mat hoci o 10 kil viac ,ale budes happy.netyraj sa takto,nestoji ti to za to.ver mi ,viem o com pisem,zazila som to na vl.kozi,...kym ma skoro nevystrelo...

luciaaa

Ved ked tolko cvicis, tak normalne jedz. Ranajky maju byt bohate, tak si daj nieco celozrnne alebo musli, ovocie a tak. Zeleny caj namiesto kavy. Na obed nejake to kuracie maso alebo ryby a na veceru zeleninu. A kludne si obcas mozes dat aj trochu cokolady. Takto si len znicis zaludok. Telo potrebuje prijimat aj tuky aj cukor, ale vsetko v spravnej miere. Ak takto budes dalej pokracovat, tak ta naozaj raz klepne.