Ryzova dieta

leo

Ja si myslim,ze ryzovan dieta vobec nie je dietou.Ja ju robim dva krat rocne( jesen,jar na desintoxikaciu organizmu.Vzdy sa po nej citim skvele.Ked som sa o nej dopocul pred 5 rokmi a urobil som ju prvy krat,tak som vazil 95kg.Dnes vazim 73kg.Ryzova dieta mi ukazala,ze sa da stravovat aj inak ako v mc donalde.Milujem ten proces ked sa organizmus cisti.Vrele ju odporucam.

mia

Mirco, nezatlkaj a ked vies nieco mudrejsie, na rovinu nam povedz. Tak ako s tym chudnutim? (Ja som tiez schudla 12 kil, ale ked skoncil stres- pricina chudnutia, tak to bolo spat.)

jolanka

ryzova dieta prvy tzden iba ryza natural bez soli a oleja, skus jeden den ,vecer ma uz napinalo ani do ust som ju nemohla dat.Takze tak

mirco

Nedavaj sa na ryzovu dietu to vazne nezabera teda hej ale iba ked budes pokracovat s tou dietou do konca zivota a zo 100 ludi ani jeden nedokaze papat stale to iste a ked prestanes tak krasne naberes to co si zhodila cize jojo efekt. Su aj ine sposoby ako schudnut bez cvicenia a bez diet sam som toho svedok ze sa to da a to tak ze som zhodil z 90 na 70 behom roka. Co som sa dlho na tom zabaval, ze znamy co ma dlhie nevydeli, tak ma vobec nespoznali.

mami

Pozri si www.eutrofia.sk je tam podrobny popis ryzovej diety aj so zdravotnymi ucinkami. Ja sa na nu odhodlavam uz dlho. Doteraz som 2krat aplikovala delenu stravu a pomohlo to.

tictac

no ja som pocula, ze je to vyborna dieta,ale jojo efekt zaruceny....cely mesiac jes ryzu. myslim, ze prvy tyzden cistu ryzu, potom pomaly pridavas zeleninu, potom kuracie maso a tak