Operácia štínej žlazy - kde?

RNG

Nuz v Indonezii a Cine liecia bezne strumu a ine poruchy stitnej zlazy s vysokm uspechom vacsimi davkami jodu a selenu.
To sa mi vidi lepsie, ako chemicke lieky alebo amputacia.
Zialbohu inde na svete lekari este stale tvrdia, ze jod je skodlivy na stitnu zlazu...
Viac najdete napr cez Google.sk pod rng jod

alisea

pani Ragasova, mohla by som vediet ako ste sa dostala z hyperfunkcie stitnej zlazy? Tiez mám namerane katastrofálne hodnoty a uz dost velku strumu/ podla lekárky moja stitna zlaza má 3 násobnu velkost...lekárka z Lubochne naindikovala operáciu, ktorá by mala následovat po liecne Thyrosolom..Beriem 6 tabletiek denne..hodnota Tsh je 0,007 tridodín vyse 120.-- neviem si predstavit zivot na hormonoch po celý zivot.pracujem v zahranici vačšinou sezonne na cypre a v anglicku a cez agentúry,..viete ake to je,nakoniec vás stále prepustia a neviem si predstavit, kde by som stále z cudzej krajine zhánala endokrinologov, a či by ma este niekto vobec zanestnal..dakujem za akúkolvek radu..tana.

Ragasová

Iwussik, ja som tiez mala zvysenu cinnost stitnej zlazy, lekari povedali ze v katastrofalnom stave a operacia je nevyhnutna, ale dostala som sa z toho a som fit aj bez operacie. treba vyuzit vsetky moznosti este skor ako ti stitnu zlazu zoberu, lebo potom uz budes cely zivot odkazana na hormony. a to nie je ziadna sranda.

Iwussik

Známa bola na operácii štítnej žľazy v Dolnom Kubíne - poslali ju tam z Ľubochne, a bola nadmieru spokojná aj čo sa týka zdravotného personálu a prístupu k pacientom aj priebehu operácie a odoperovania štítnej žľazy - uzlovej.

Mňa čaká tiež operácia ŠŽ - zvýšená činnosť - objednala som sa do B. Bystrice metódou MIVAT - vyskúšam. Potom môžem dať vedieť, ako dopadla.

aljoska

Ja som bola operovaná v Dolnom Kubíne a možem len odporučiť.Či už ide o prístup lekárov,sestričiek,aj čo sa týka prevedenia operácie.Bola som tam týžden a boli tam pacientky z celého Slovenska.A na záver jednu poznámku,ked som bola na doliečení v Ostrave,tamojší primár sa vyjadril,že operácia bola urobená perfektne.

luby

Mozete mi odpovedat, preco pisete, ze v Kosiciach na operaciu stitnej zlazy nemaju odvahu a operacie sa prilis nedoporucuju?

alenka98

Martin nie je ďaleko ani od BB ani od Ružomberka,takže odporúčam Martin..sú tam úžasní lekári-ako odborníci aj ako ľudia..poznám ich všetkých..vrelo odporúčam

naka

Čaká ma operácia štítnej žľazy pre recidívu, kde operujú lepšie Ružomberok alebo Banská Bystrica / metódou MIVAT /
ďakujem