VYKLADANIE SNOV..................

Príspevok v téme: VYKLADANIE SNOV..................
sinderela

AHOJTE CHCEM SA OPYTAT CI NIEKTO JE SCHOPNY MI VYLOZIT SEN....VLASTNE SOM UZ PRESLA KOPEC SNAROV NA INTERNETE LEBO VLASTNY NEMAM ALE AJ TAK SOM TO NEPOCHOPILA.....

JEDNODUCHO UZ SA MI DRUHY KRAT SNIVALO O SLEPOM DIETATI KTORE SOM NIESLA NA RUKACH....

VIETE MI TO NIEKTO VYLOZIT??? AK ANO TAK PISTE...DAKUJEM...A PRIDAVAJTE AJ SVOJE SNY....PA

millli

Pre radana, trochu aj jajka. Ja som tiez mala sen s mrtvym. Bolo to potom, co mi zomrel dedko. Prisiel do izby, sadol si ku mne na postel, kde som si vecer isla lahnut. V tom sne som vsak bdela, ale sedela som pri nom. Pytala som sa ho, ako sa ma a ako to tam vyzera. Nechcel mi to povedat, iba sa zatvaril nie prilis nadsene a povedal, ze mu je smutno. O par dni som s nim mala dalsi sen. Bola tam moja rodina, ti ktori este ziju, ja s nimi. Prisiel a povedal, ze je tu posledny den s nami, ze sa prisiel rozlucit, ze potom ho oni uz viac tu nepustia. Kto boli ti oni, to neviem. V tych snoch dedko vyzeral nie ako v case ked zomrel, ale ako v case, ked najlepsie vyzeral, hoci to bolo asi 10 rokov pred jeho smrtou. Obleceny bol v bezovom, k to nieco znamena. Viete mi toto niekto vysvetlit? Dalej by ma zaujimalo, ci duchovia sa zjavuju vo vzhlade, v ktorom zomreli alebo v ktorom si ich najviac pamatame? Dakujem.

junni

Bola som na stranke ww.vykladsnov, ale pise sa tam, ze momentalne nie je mozne pridavat dalsie sny. Ale to trva uz dlhsie. Mna by zaujimalo, co znamena aj moj sen. Snival sa mi len nedavno. Cestovala som autobusom, aj s muzom, ktory sa mi zatial len paci, on potom na zastavke vystupil, ja som mala vystupit neskor. Pozerala som sa z okna. Videla som ho, ako stal na zastavke a zrazu zobral na ruky nejake babatko. Mal z neho radost, usmieval sa. Ja som rozmyslala, ci je to babatko niekoho ineho alebo jeho. Ale pravdu som sa nedozvedela. Potom som sa uz zobudila. V podstate to bol celkom normalny sen, lebo inak ich mam dost divsie. Viete niekto, co to moze znamenat? Dakujem.

Lubka007

ahojte, velmi casto sa mi stáva že to co sa mi sníva sa na druhy den i stane... neviem si to vysvetlit a ani neviem co to je... nepoculi ste o takom niecom? ak ano prosim napis mi na email : lubka007@centrum.sk
dakujem

Giny

casto sa mi sniva ze mam dieta alebo ze som tehotna a mam asi 16.raz sa mi snivalo ze sem sa vyspala s jednym chalanom ktoreho som ani velmi nepoznala a ostala som v tom.narodila ms nam dcera o ktoru som sa starala len ja a on vôbec a jedneho dna som sa rozhodla ze mu ju dam a ze si dokocim posledni rok skoly dosla som k nemu domov byval za nejakou lukov a jeho dom bol uplne rovnaky ako mojho deda.dosla som za nim ,vsetko mu vysvetlila no miesto toho aby som mu ju dala som ju drzyla za jednu nohu a nechala bohvie kde uplne som si ju nevsimala.prisla som za nim do izby a on na mna zasa pozrel tak ze sa tomu nedalo odolat.....zviedla som ho...na dedovej posteli....bolo to brutalne :-D....a potom som sa zobudila...no neni to chore ?????

tužba

Viackrát sa mi už v živote snívalo,že rodím .Spýtam sa dievčatko mám alebo chlapčeka.-alebo porodila som rozprávam sa s doktorom.no len ked chca chcem dozvedieť pohlavie nie že mi nepovie ale ZOBUDIM SA.Nechápem prečo sa mi to vráti už 12-13 rokov.Pritom som vydatá,2krát som rodila,dievčatá.Prečo sa mi to stále vracia.Hladala som už odpoved.Nič som nenašla.Druhá vec.od malička ked sa mi snívalo že niekto je chorá v mojom okolí na to 22-3 dni mama stále ochorela.Už sa mi to nesníva ale mama mi už zomrela.Niekedy normálne mi to vrtá v hlave čo tie detičky znamenaju.Nikdy ich nevidím/niekto mi hovoril že vidieť babo je zle/len viem že rodím a nedozviem sa dalej nič,myslim pohlavie.Tužba po dietati nemôže byť však mám deti.

plejada

to 29zuzika:lezat v posteli-uspech,pavuk-strateny kamarat alebo nejaka zalezitost(to jest si to nedokazala udrzat),zelena farba znamena penazne uspechy.Mat strach-k oslobodeniu..Takze analyzuj:m tozno si sa vzdala nejakeho zameru alebo nejakeho priatela,co ti mozno mohlo priniest penazny uspech a pri tom ta nejako psychicky zatazit,uskodit tebe.Takze vlastne si urobila dobre,lebo vdaka tomu sa oslobodis..Alebo skus si urobit vlastnu skladacku podla indicii hore..

plejada

to danca: sak to si mala normalne posolstvo.Mas niekoho vratit na spravnu cestu:vratit padleho anjela medzi dobrych.Niekto v tvojom okoli:priatel,surodenec,kamoska-dali sa na zle cesty,mas im pomoct,vratit ich spat...Mas niekomu pomoct surne,pouvazuj-komu.A neber taketo posolstva na lahku vahu, su velmi vzacne!

29zuzika

snival sa mi sen v ktorom som lezala na posteli posadila som sa a na stene bol uplne obrovsky pavuk a bol cely zeleny.nespravil mi nic len ma strasne vylakal a myslim na to satale ako vyzeral a preco bol zeleny.ak niekto viete vysvetlit preco zeleny pavuk tak mi prosim odpiste dakujem vsetkym