Veľké prsia - čo s nimi?

Príspevok v téme: Veľké prsia - čo s nimi?
nardia

Moja 17-ročná dcéra, ktorá má inak krásnu postavu, má prsia veľkosti F. Dúfala som, že sa ich rast zastaví pri veľkosti D, ale zdá sa, že stále rastú. Som z toho zúfalá a neviem, ako by som jej pomohla. Viete mi niekto poradiť? Je zdravá a krásna, len tie veľké prsia keby sa dali nejako zmenšiť!

nardia

Vďaka za vaše rady, určite sa na tú operáciu popýtam. Hormonálny profil dcére už robili, v tomto smere je všetko v norme. Bojím sa len, aby to zmenšenie prsia nejako neznetvorilo. Predsa len zväčšiť je oveľa ľahšie a jednoduchšie. A tiež neviem ako je to s kojením. Jednoduché to určite nie je. Osobne by som skôr prijala žiadne prsia ako takéto a moja dcéra určite tiež. Ale pravda je, že každý z nás chce práve to, čo nemá. Bola by som rada, keby sa našiel niekto, kto o takej operácii nielen počul, ale ju aj absolvoval. Informácia od lekára je predsa len niečo iné ako od ženy, ktorá to zažila na vlastnej koži.

kakaove mliecko

Fraisee, uz som fakt nechcela reagovat, ale ked teraz zaparas zas do mna zo stranky odkial som, tak dovol aby som ti povedala, ze ked uz tak spravne je sedliacky, a nie sedlácky...ty si z ktoreho regionu? Heh...hlavne ze zas zaparas...ty teda fakt mas danost nasierat ludi...istotne aj v sukromi ta ma vela ludi "rado"...ale napis si co chces, mam ta na haku...Svoje vymeny nazorov aj v sukromnom zivote spocitam na jednej ruke. Jaaaj, a mimochodom "chod sa osprchovat" mas pravdu...mala som dopnit studenou vodou, ked sa nevies dovtipit :-D. S tebou je svanda dievcinka :-D. Ale ok, vazne sa snazim obchadzat hadky, nieto este na fore, ale ty si fakt extrem :-D

kosikf

moja dcera ich tiez veru zdedila po mne, ale ma D dufam, ze sa jej tiez uz nebudu zvacsovat,lebo je nizsej postavy, ale smejeme sa na tom, ako nas ocumuju,ked ideme spolu do mesta,ak ide cudzi chlap so synom -je to do popuku,syn po mojej dcere a otec po mne,ak je to naopak ,ja rastiem do vysky a dcera ma sprdne,hlavne ak syn je fesak.treba vsetko brat s humorom.

henny

nardia.
ja som myslela, ze len ja sa trapim kvoli dcere. Moja má 17 a prsia nikde. tiez je pekna a muzi sa za nou obzeraju, ale nema zaujem o ziadny vztah preto.Uz sme skusili vsetko mozne, teda v ramci moznosti.Normalne si uz pripadam ako maniacka, ked pozeram po mladych diavcatach s vyvinutými prsiami. No hrozne. Snad sa najde este riešenie.

kosikf

mila mamina,este ma napadlo,ze by mala zajst za svojim gynekologom ,aby jej spravil testy na hormony,niekde som citala ,ze aj tam moze byt problem,a to sa tyka rastu hocicoho a v kratkej dobe,no ja si myslim ,ze sa jej to pravdepodobne ustali.Tiez niekoho zmetie to cislo kosicka,ale zalezi aj na tvare prsnika,ak su velmi siroke,tak aj preto treba vacsi,je dolezite ako vyzeraju pod oblecenim a ci nosi pohodlnu a vhodnu podprsenku.Ja som v kabinke celu vecnost,akoby som ich tam vyrabala,ale ako som spominala ,je to len na dcere ako sa rozhodne a odbornikovi,ktory vas nasmeruje dalej po dokladnom vysetrni celeho organizmu.drzim vam palce a nebojte sa o dcerku,vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody,hlavne aby tie nase deti boli zdrave a stastne,na tom mi velmu zalezi.

bobika.

Nardia, zmenšovanie pŕs hradí v plnej sume poisťovňa. Ale s dcérkou počkajte kým sa rast pŕs neukončí. Hlavne nech si dáva pozor na držanie tela. Veľa šťastia.

sedmikraska

:D starate sa mi o zabavu :D :D
Nardia, pockaj nech pride dcera do obdobia, kedy sa rozhodne o tom ako bude zit, co ty vies, mozno sa jej postava sformuje tak, ze prsia nebudu az tak okate :) mozno bude chciet sportovat ako Barbinka a da si ich zmensit a mozno si z nich naopak urobi jednu zo svojich prednosti ako ja. Dost urobi aj to, ked si najde staleho partnera a ako sa ku tomu postavi on