Zacinajuca panika z chalanov:/

Príspevok v téme: Zacinajuca panika z chalanov:/
shaq ya:(

Cffte ja mam thaky problem:(......mam rada chalanov jasne ze sa mi pacia ale v poslednej dobe kazdy chce stretka vsetko a tak a ja uz mam toho plne zuby mam z nich paniku zo vsetkych co nepoznam lebo chcu stretka take ze spoznat sa ale ja nechcem :(..vsade ma pozyvaju co mam robit ako sa vyhovorit ochh uz mam fakt fobiu ...

shaq ya:(

cowgirl
no wlastne ani nejde o to ze som mladucka :)lebo uz w 13 som s chalanmi problem nnemala mala som priatelow uz troch ale to je ine teraz mi uz lezu na nerwy ble:DDD

cowgirl

shaq ya:(, jooooj, ved ty si este mladucka!!! To je uplne pochopitelne ze sa este stranis :). O dva roky uz komplexy mat nebudes to ti zarucujem :D.
Mimochodom ja sama som mala 21 rokov ked som sa dala 1x dokopy s nejakym, tak ty mi hovoror o strachu :D. Drzim palce ale nic neuponahlaj, mas svoj cas, si velmi mladucka.

shaq ya:(

GRALE
ale mna to uz preslo ze som po nich slintala ano slintala som dlhy cas ale teraz ked ich je tolko fuuuuuj:D

shaq ya:(

predsa ja
no hnusi nie az tak hnusi.viem si predstavit chalanov z ktorymi by som daco mala :)..ale prosto ked tak chcu uz mi to lezie hore krkom :/....a dost ma aj stve ze na stretkach je potom trapne ticho a take:/

no a co?

No tak si zi svoj zivot.Nikde sa nepise ,ze stale musis mat partnera.Nauc sa hovorit nie a je to.Neries nieco co netreba riesit a je to prirodzene.