Pruuser

dd

napr."Milacik(alebo ako ju osloujes), nehnevaj sa na mna, ale neviem najst svoj prsten a nie som si isty, ci som ho nenechal Tebe(resp. ci som ho stratil niekde inde, alebo po prstovani ostal nestastnou nahodou v Tebe)..mali by sme zajst pre istotu za lekarom, ak nahodou tam ostal, aby ho vytiahli von, nech nedostanes nejaku infekciu, alebo aby Ti to neublizilo.." povedala by som, ze takto by Ta nemusela zabit..

barbinka

ako ti už všetci vraveli, hneď choď za ňou a choďte na pohotovosť nech jej to vyberú. toto nie je sranda, môže jej to veľmi ublížiť. potom napíš ako ste dopadli.

pruuser

Ja nesrandujem :((Je to tak ale je to strasny trapas..tiez neviem ze kde som ho az mohol zasunut :(( To je dobry napad..lenze k tomu sa dostanem az neviem kedy :((

to faaakt?

Pocuj, ked to myslis smrtelne vazne a nerobis z nas blbeckov, lebo mne to fakt nejde do hlavy ako taky predmet ako prstienok vies zasunut az tak hore :-O, ze kocka to tam neciti, ale o tom pochybujem ze by si jej to zasunul az niekam za krcok, ved posva je dlhsia v cm ako prsty...no ale teda...ked sa tak strasne bojis jej to pvoedat po takomto case, tak ju akoze znova oprstuj, a potom povedz ze ups, a tresni ze sa to stalo akoze vtedy! Co uz s tebou...len to fakt vybav uz hned!