prechod z jednej antikon. na druhú antikon.

Príspevok v téme: prechod z jednej antikon. na druhú antikon.
zabka21

Ahojte, práve som sa zaregistrovala, a chcem sa Vás hneď opýtať na jednu vec:užívam antikoncepciu tri-regol,ale vzhľadom na to, že chcem trocha pribrať na prsníkoch my doktorka zmenila antikoncepciu na LINDYNETTE 30.Čítala som si však jej príbalový leták a som doslova zhrozená, koľko je tam upozornení a varovaní, že čo všetko sa môže vyskytnúť ohľadom nežiadúcich účinkov!Okrem toho mi doktorka povedala, že ich mám začať užívať po tradičnej 7-dňovej prestávke(menzes), ale v letáku je písané, že sa majú začať užívať hneď po skončení tých prvých!Okrem toho mi ešte povedala, že si prvých 10 dní mám dávať pozor(myslela na sex),a teraz sa Vás chcem opýtať, aké máte vy skúsenosti s týmto druhom antikon., a či sa musí dávať pozor tých 10 dní pri každom novom balení, a či okrem rastu prsníkov nenaberiem váhu aj na tele. PROSÍM PORAĎTE MI ČÍM SKôR, lebo neviem či sa mám dať nakoniec na túto zmenu.Ešte mi ostávajú asi 2 týždne, kým doužívam balenie tri-regol, potom príde menzes. Ďakujem krásne, zatiaľ sa majte! ahojte.Katka

diva

ahoj žabka 21 ja mam Lindynette ale 20, no musim povedat že som velmi spokojna.Vobec som nepribrala a doktorka mi povedala že z antikoncepcie sa vobec nepribera ako si vela ludi mysli ale niektore hormony zvysuju chut do jedla že je to tym,že sa nekontroluju a jedia viac.Tak si myslim že ked budeš normalne jest ako doteraz nepriberieš.Inak tiež som ju začala brat normalne po 7 dnoch a nič sa nestalo citim sa ovela lepšie z tych predtym som bola hrozne nafuknuta teraz sa citim velmi dobre aj počas menzesu teda ked ich neberiem.tak dufam že ti to aspon trocha pomohlo a nech ti sadnu.papa

machulka006

žabka, ja som tiež prechádzala z jednej antikoncepcie na druhú a prešla som po sedem dňovej pauze s tým, že som sa už nechránila nijak inak, a bábo nemám :) aj lekárka mi to tak odporučila, aj na nete som sa radila s lekárom, a všade mi bolo povedané, že po pauze alebo bez nej, je to jedno a chrániť sa nemusíš...
je to na tebe...
urob tak aby si sa potom zbytočne nestresovala :)