kolko je zdrave chudnut za tyzden?

businka

poliewoocka ma pravdu, zdrave je 0.5 kg za tyzden, aj ked pre vacsinu ludi to je veeelmi malo. Ja som sa s tym stotoznila a pomalicky mam dole 12kg :) nemeriam sa, ale citim to na nohaviciach, ze plandaju :) ale fakt je, ze cim pomalsie, tym lepsie a hlavne je nepriberat.. Ked vaha trosku stoji, nevadi to, ved ona sa zase rozbehne :)

salminka

ahojte babule:) resp. polievocka, dufam ze nevadi ze sa ta pytam ale nevies nahodou ci tofu co podavaju v cine je rovanko zdrav ako bezne tofu ktore sa podava?..:):) som dne stotiz bola v cine a dala som si ho , chutilo mi to len ma to tak zaujima tak ak by si nahodou vedela alebo niekto iny, tak dajte vedet dakujem:)

poliewoocka

Vazis sa dobre, ale ozaj ti staci raz za tyzden:) a ja by som sa na tvojom mieste ani nevazila, ale merala. Pomeraj si miery, obvod stehna, lytka a ramena v najhrubsej casti a orientuj sa podla toho.

mala lady

to som sa teraz 3 dni po sebe ci chudnem z toho aky rezim som si zaviedla...vazim sa vzdy nalacno,vycikana aj vyprazdnena a naha aby mi oblecenie nepridavalo...a kilecka idu dole...nechcem sa vazit uz dalej takto kazdy den lebo mi som sa zblaznila z toho.=)dakujem ti

poliewoocka

Zdrave a idealne je 0,5 kg za tyzden, resp. 2 kila za mesiac. To je chudnutie bez jojo efektu, zdrave. Neda sa presne povedat, kolko chudnes za den, pretoze mas v sebe zadrzane rozne mnozstvo vody a potravy pred vyprazdnenim. A kazdodenne vazenie vedie k obsesii... vaz sa max. raz za tyzden rano, nalacno a vycikana.