holenie a dovolenka

Príspevok v téme: holenie a dovolenka
kacenkaaa

ahojte..chcela by som sa poradit s niekym ako sa mam holit na dovolenke alebo ake pripravky pouzivat aby som nemala neustale problem s tym..vzdy ked sa oholim,tak v ten den je vsetko super,aj ked nosim bud volne pradlo alebo ziadne aby sa mi to nezapalilo tak na druhy az treti den sa mi urobia cervene vyrazky alebo take hnisave a to v oblasti bikin..a kedze idem na dovolenku s partnerom,tak neviem co robit aby mi to neblo v plavkach vidno..no ale vsimla som si aj,ze ked mam s partnerom sex a bud ked sa suchame o seba alebo podobne,tak sa mi skor urobia vyrazky..neviete mi poradit?aj puder detsky aj kremy po holeni som pouzivala a nepomahaju.dakujem

zuzun

presne mj problem,tiez idem na dovolnkeu a neviem si s tym rady.ja som to uz sice trosku vzdala,ze no co budem pichat a nebude to esteticke,ale aj tak ma to trapi..a co ked mam aj ja podobny problem,sice som aj rozmyslala nad tou depilaciou,ale dost sa bojim toho,lenze ja mam aj v oblati bikoin dost tmave a tvrde chlpky a aj tam sa mi robia vyrazky?takze s anemozem napr oholit v tej oblasti len v smere chlpkov,v ostatnych oblastiach dolu sa tak holim,ale tam nemozem..a tiez mi ziadne pasiky ani peny ani nic podobne na holenie nepomaha,bo ich mam take tvrde..poradte prosim

nobody1

jasne, chod radsej na depilaciu do kozmetickeho salonu. nebudes musiet pobehovat so ziletkou. ja si tuto oblast normalne pravidelne odchlpujem s depilatorom. bez problemov. a len citam s uzasom, co sa tam moze zapalovat od ziletky.... je pravda, ze obcas zarastaju chlpiky pod kozu, ale to je minimum a nie je to viditelne.

mira

Ak ideš na dovolenku k moru, nemusíš sa obávať, morská voda svojím obsahom solí dobre hojí rany a nebudú sa ti chĺpky zapaľovať.

svetlana6

kacenkaaa kup si ten krem po holeni od Veet ( proti cervenym bodkam a zarastaniu chlpkov, taka zelena tuba) nie je sice uplne lacny, ale skutocne zabera- VSADE! mala som rovnaky problem, odkedy ho pouzivam, je takmer po probleme. treba sa nim natierat kazdy den (ja to praktizujem aj 2krat niekedy) tesne po oholeni ma sice trochu stipe na pokozke, ale skutocne pomaha, tzn. nic nemam zapalene a pod.) skutocne odporucam. spokojnost na stupnici od 1-10 tak 8 :)

machulka

ja som sa s tymto trapila strasne dlho,vkuse som mala podrazdenu pokozku po holeni...ale je na to jednoducha rada-ohol sa v smere rastu chlpkov-nie proti...odvtedy som nemala jedinu vyrazku...nie je to sice uplne dohladucka,ale nehanbim sa vyzliect si plavky na kupalisku...a tiez sa mozes potom holit aj kazdy den...

kacenkaaa

dakujem za rady..ale ja mam este taky problemik ze tam idemna dovolenku asi tak na 10 dni abo dva tyzdne no a teda ja si nemozem oholit na treti den hned zas oblast bikin a celkovo dolu,lebo take male chlpky ked si oholim tak to aj celkom boli a zas sa mi to zapali alebo mi normalne zacne tiect krvicka odtial odkial rastu chlpky,bo su strasne tvrde..tak ze nejaky kremik abo cosi na spomalenie rastu alebo zas urychlenie aby osm si to mohla castejsie..mne holenie ziletkou nevadi,ale tak predsa len na tej dovolenke do tych plavok..poradte cosi dakujem

malka

toho mydla sa vobec nemusis bat. zapaluje sa ti to preto, lebo sa tam pri holeni dostane infekcia. kup si detske dezinfekcne mydlo a urcite ti urobi dobre, ked si to pred holenim vyumyvas a znova namydlis a tak zacnes holit. musis mat aj uplne cisty strojcek, lebo aj ten moze byt zdrojom infekcie. vyskusaj, mne to urcite pomohlo. odvtedy ani jedna vyrazka alebo zapal.