Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktora antikoncepcia je podla vas najlepsia?

Súvisiaci obsah

majcaaa

ziadna!!! po pol roku uzivania sa mi na krku spravila krvna zrazenina. co mi dala anitika ?? 5 cm jazvu na krku, nechut k sexu, slabe zvlhnutie. ja pouzivam pharmatex. kapsule ktore si vlozis do posvy a po 5 min mozes sexovat :)

tiger007

No skusim tu belaru a uvidim co to spravy ... len vyskytol sa mi taky problem ze mam taky hnedy az miestami krvavy vytok menzes mam mat az 20. Asi to mam z prechladnutia ...mam aj napriek tomu 20. Zacat uzivat belaru???

iva897

Ja odporúčam Lindynette 20, má nízky obsah hormonov, a je spolahlivá, cena je tiež v pohode. a užívala som ju roky a nikdy žiadne problémy som nemala, žiadne bolesti alebo nevolnosti.

lilyiankaa

treba si uvedomiť, že žiadna Hak nie je dobrá .... a nechápem, prečo tí niektorí vaši gynekológovia si nedajú ani námahu vám urobiť krvné testy a na základe toho vám potom predpíšu antiku ... ja by som ju bez toho neužívala ..pretože si pamätám, že pred prvou antikou mi robil krvné testy a dokonca som musela ísť do nemocnice na hematológiu, lebo samu niečo nepozdávalo a až potom mi antiku predpísal .... a to sa tak nerobí, že ty si povieš, že ja chcem túto ..musíš sama zistiť, či ti sedí, musíš ju brať cca 3 mesiace, ak by si mala nejaké vedľajšie účinky, hneď vysadiť, ak by si mala napr. výtoky a pod, tak treba zmeniť

vianocka

Ahoj nie si jedina aj mna moja doktorka len ,,skontrolovala,, a ani krvne testy mi nebrala hned mi predpisala belaru a tiez sa bojim ze mi to uplne rozhadze telo je to totiz moja uplne prva anti...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.