ZACHRANILI SME SA PRED ZNASILNENIM

Príspevok v téme: ZACHRANILI SME SA PRED ZNASILNENIM
pipina

Fuuuu, aaaa, predychavam .
Zacnem asi takto, ze som sa bola prejst s kamoskou veccer okolo 9 vecer. Ako sme sa tak prechadzali zrazu vtichosti okolo kamosky asi 2cm presiel cyklista. Obratil sa a spytal sa nas kolko je hodin. Tak sme mu odpovedali na chvilu sa stratil v tme a potom sa obratil a spytal sa nas ako sa dostane ku kulturnemu domu. Tak sme mu odpovedali nech ide stale rovno a ze to uvidi. On odpovedal ze kde rovno. Bol strasne dotieravy a to sme ani netusili co to je za psychopata. Zacali sme sa bat, tak kamoska vybrala mobil z vrecka a robila sa, ze telefonuje. S bicyklom zacal okolo nas kruzit, zlakli sme sa a zacali utekat. Utekali sme ako o dusu, on samozrejme na bicykli za nami. Vysli sme takymi hore schodmi kde by sa s bicyklom len tazko dostal. Odisiel. Mysleli sme si, ze sme sa ho striasli. No zial, to sme si len mysleli. Pokracovali sme v ceste, on siel inou cestou. Vravim kamoske, ze podme dole tym kopcom ze niekto bude vonku sediet a ze sa k niekomu pridame. A ona ze nie nie, ze on tam bude dole lebo isiel tym smerom. Tak sme pokracovali dalej, zrazu pozerame pred seba stal pred nami. Obisiel celu dedinu aj tak nas nasiel . Zasa sme zacali utekat a uz sme aj volali kamosovi, nech pride ze sa nieco deje. Prisiel kamarat a jeho sme uz viac nevideli. Potom ten kamos odisiel a my sme sa pridali k takym chlapcom, porozpravali sme im to, no len si robili srandu a neverili nam. Kamoska isla domov, ja som ostala vonku sa poprechadzat s jednym kamaratom. Kecali sme a sla som domov asi okolo pol 1. Sla som sama domov, to som urobila prvy a posledny krat. Ale nastastie som dosla ziva a zdrava. A teraz sa dozviem ze ten psychopat znasilnil a rozbil hlavu jednemu dievcatu ? Teraz lezi v nemocnici. Ach boze, jedine kto ho videl som bola ja a kamoska. Este stale to predychavam. Mam strach sa vyjst z domu. Viem, ze je to dost komplikovane napisane, no v tejto chvili to neviem inak napisat. POtrebovala som sa len vykecat Diky...

desmodka1

pre vsetkych, mna nezaujima co bolo volakedy pred x rokmi, zijem teraz... zijeme na slovensku tak mame rozpravat po slovensky a nie hned komunikovat madarsky a este k tomu niektore slova ked nevedia povedat madarsky tak ich povedia po slovensky... no dovidenia ... vrie to vo mne... je to moj nazor a nik mi ho nezoberie, mozete sa tu do mna navazat kolko chcete

romanj

Desmodka, tak to je totalny trapas co pises o tej madarcine.Tieto nacionalne bludy si nechaj na snem SNS.Madari tu boli uz pred Velkou moravou priblizne nl.830{to je nejakym spojenim slovanom teda moravanov cechov zidov, slovaci nemali v tom case ani sformovany jazyk}Na slovensku sa cez 1000 rokov rozpravalo madarsky nemecky staroslovensky .Tzv slovensky od L.Stura to je 19 storocie ktory sa predpoklada ze mal nemeckych predkov, {podla mena Sturm nemecky rozharany}.Len obmedzeny blbec toto moze napisat co ty Pre take ako ty by stale mali byt zatvorene hranice aby nerobili hanbu v multikulturnom svete.Na slovensku po slovensky...otras..nevyspele mlade slovensko.

kakaove mliecko

TNT(a spol).Nechcela som prispievat a dopredu vravim,ze ano mas pravdu,nie je to jazykove okienko,ale napriklad ja som z juhu Slovenska,studujem na slovenskej vyske a som Slovenka ako repa!(aj ked dokazem cosi madarsky)Nikto by v zivote neuhadol odkial som,kebyze to nepoviem ja sama!Dovtedy nik nema problem,potom zrazu "ach,ano,hned som to pocula" ;).
Dovolim si tvrdit,ze Slovaci tuto dole nemaju absolutne ziadny problem hovorit slovensky!Mozno tych par madarov,ktori sa snazia hovorit slovensky,no ale ja aj to ocenujem.Bolo to predsa madarske uzemie a na minulosti menit nedokazes.A hlavne je to, ze tuto ti slovensky kazdy rozumie,je to velka blbost ze nie!!Vlasy mi stoja dupkom,ked ukazu nejakeho mladeho magora,ktory zrovna nevie slovensky a potom si kazdy mysli ze tuto dole je to o samej madarcine.Nie,nie je! Este by som ti chcela na zaver dodat,ze kazdy region,ba kazdy okres,ma svoj prizvuk,co je logicke.Inak rozprava Oravan,inak Detvan,Bystricania spievaju,tak si vyber.V niektorych slovenskych castiach sa ani nedorozumies,tak rozpravaju,ze im clovek ani nerozumie!Nikde to nie je dokonale.
Ale myslim si,ze my,ktori zijeme v okoli hranic,ci uz s Madarskom, Ceskom,Ukrajinou, Polskom ci Rakuskom sme omnoho viac dopredu a nemame predsudky voci inym narodom. Coby ste vy robili v takom Anglicku ci Amerike?Ako to,ze pravy American ci Anglican nema predsudky ze mu na uzemi zije plno cudzincov?Lebo to maju na haku!!!Su to ludia ako oni.Nemaju ine problemy ako zozierat sa!Sa uz uvedomte a zite normalne!Som rada ze zijem tu kde zijem,a ze vyrastam v zmiesanej spolocnosti a ze mam kopu dvojjazycnych priatelov,ktori su uzasni!Len som si chcela toto povedat.Prehodil by si par slov so mnou a neuhadnes odkial som.A ani podla pravopisu.Ako vidis,tiez viem pisat!Ved som Slovenka,aj ked z juhu!!! A suhlasim s „!!!“ zeby ste zasli,keby ste si dali zistit povod.Mozno ti najvacsi antimadari ste mali praprababku totalnu madarku.To by som si pozrela ako vas od toho ide rozhodit. Lebo nezabudajte!Slovensko tuto nebolo.Historia sa viaze k Rakusko-uhorskej monarchii(len z tohto na dejepise trt ucia!Lebo preco by vyucovali neico co ma spatost s Madarskom).Potom preco je vacsina vygumovana z dejepisu a nemaju prehlad a rozpravaju hovadiny.Slovensko nebolo,to znaci ze vasi predkovia Slovakmi byt nemohli!
Takze pokoj a budeme vsetci dlhsie zit!

deremis

Pete a ty pal do Rumunska, lebo ty tam mas korene he.. Ty vypatlany (a) hornak.. Takych akych ty by som do vreca nahadzala a do hlbokej jamy zakopala, ty Hitler!!!! Fuj!

gentle

Desmodka, na tomto uzemi sa skor hovorilo po madarsky, historicky je to starsi jazyk a Slovaci boli vzdy pod nadvladou Madarov, preto ste taki zakomplexovani:-DD Ale ja vam to neberiem.. Madari su omnoho sebavedomejsi a schopnejsi narod, preto som na tuto svoju narodnost aj patricne hrda :-) A mimochodom rozlisuj statne prislusenstvo a narodnost ked uz sa velmi zapajas do debaty. A to ze na Slovensku po slovensky, to si snad od prababky pocula? Onedlho sa tu bude po anglicky hovorit, cim dalej tym viac.. Tych potom za Temžu budes posielat? Si úboha.. A nezabudaj : Kolko reci vies, tolkokrat si clovekom..

tnt

Tu sa riesi palcivy problem znasilnovania a poniektori si ho pletu s jazykovym okienkom. Hovorit a pisat ako madar je samozrejme metafora a vychadza, bohuzial, z realnej skutocnosti...Chodte na juh Slovenska a pocuvajte Madarov /resp. pomadarcenych Slovakov, odrodilcov/ rozpravat a je nam to jasne. Tu sa rozobera pribeh o znasilneni a ja ti verim, pipina. Asi len zena to moze pochopit. Ten strach, ked sa clovek stane obetou alebo ked sa blizko stane trestny cin znasilnenia, nasledne pocit hanby, viny,vycitky a to len preto, ze si niekto nevie kontrolovat svoje pudy. Fuj, hanba. Psychopatov ako on by mali zatvarat na cely život aby si uz nikdy nevrzli, s prepacenim, ja by som to kastrovala jedna radost. Poniektorym hajzlom je jedno, kde napchaju svojho lofasa, ci je to dieta, zviera, mrtvola, humus, tak preco si ho nepchaju doma do nejakej umelej diery.. Odpovedou je, ze im treba sposobovat utrpenie. To je zakladny rozdiel medzi muzmi a zenami. Tie tuto potrebu nemaju. Porucam sa, pani.

!!!

Pre Desmodka: na teba som reagovat nechcela, lebo s tebou suhlasim! Len ti chcem povedat, ze madari na slovakov ziadne metafory nemaju, ziadne nepoznam a ziadne nepouzivaju. Bola by si prekvapena, ze u nich taketo reci nepocujes. Ale mas pravdu! Nedivim sa ti, ze ti madarcina lezie krkom, najma ak nou nehovoris. Neviem odkial si, ze pocujes madarcinu v obchodoch, ale teda pevne verim, ze tie predavacky ked zistia ze si slovenska, tak na slovensku komunikaciu aj prejdu! Teda tolko, lebo to by poburilo aj mna ked ti jedna predavacka na Slovensku nevie po Slovensky!!! Tak tolko, maj sa.

!!!

Pipina...neboj sa, ze on sa nebude niekolko dni bicyklovat v tych istych satoch...keby ano, tak ho uz policia davno zmakla nemyslis? Teda ak to dievca podalo oznamenie, ale po tomto si myslim ze ano, prinajmensom jej rodicia...

Pre PETE: Huuuh, inteligencia. Hlavne ze viem mozno lepsie po slovensky ako ty! Ja len hovorim, ze nemam rada take reci, lebo niekoho sa mozu dotknut. Aj mna sa dotkli...a ako vidis, hovorim perfektne plynule po slovensky, len mi vadi, ked ludia do vsetkeho a do kazdeho bezdvovodne zaparaju. Radsej si pozri televizne noviny, ako tam podaktori Slovaci rozpravaju a budes sa divit...Hlavne ze na kadekoho kydaju. Ked si od juhu tak si madar, na severe poliak, severozapad ze je mix cechov...a nakoniec ti vedia najlepsie. Proste daj si odpych! Ja som nechcela do nikoho vrtat, ani nebudem, len to som si chcela povedat a poziadat, nech sa tu take nepouziva. A nevyrabaj tu vojnu, najma s tvojou mentalitou, rasizmom a predsudkami!
A len pre tvoje info keby si si chcel vrtnut, tak nie, nie som z juhu!
P.S: Ktovie akych mas predkov ty...mozno nejakych bulharov ci ukrajincov, xe. Tak mier!