Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prírodná kozmetika

ragnarka

osobne ma oslovila zncka pevonia ako celok spolu s jej eshopom pevoniaeshop.cz. mnozstvo clankov, s vysvetlenim, som spokojna

sykorka23

Prírodná kozmetika sa mi osvedčila či už na vlasy alebo starostlivosť o pleť a telo. Vyskúšala som ručne vyrábané domáce mydlá, prípravky na akné s tea tree olejčekom a podobne. Zatiaľ sa mi väčšina osvedčila a pomohla s problémami viac ako tá komerčná. Momentálne mám dobré skúsenosti s kozmetikou od slovenskej firmy s ktorou som nedávno začala spolupracovať. Oslovila ma široká ponuka produktov , dobré ceny a dobré recenzie. Ak by ste mali záujem sa dozvedieť viac tak mi kľudne napíšte :)

dagmar12

Podla mňa na začiatok je najjednoduchšie vymeniť sprcháč, pleťový krém a šampon, časom uvidíš aké masky si kúpiš a podobne :) ja mám dobru skúsenosť so značkou pevonia botanica, tak možno skús mrknúť na to :)

elza_2322

Ahoj baby, tiez by som chcela zaradit rpirodnu kozmetiku, ale moc sa v tom nevyznam. Mate nejake tipy co si kupit na zaciatok? Dakujem pekne:)

IvankaTN

Moj malý je citlibý na silikony v kozmetike a nemoze ani vsetku prirodnu kozmetiku co sa cudujem no kupel od weledy a telove mlieko je jednine z coho sa mi nevyhadzal

Veronika028

Nie nema ale zatial sme vyskusali len jednu kozmetiku co sme dostali a ta nepasovala a cely scervenel na brusku ale chcela by som vyskusat prirobnu kozmetiku bez silikonov a chemie

Veronika028

Baby chcem sa opytat ci mate niektora skusenost ze by vase dieta zle zareagovalo na weledu? My sme pouzivali niveu ale akosi ju to vysusuje a minule sa jej objavili fliacky tak chcem skusit weledu ale neviem ci mam bojim sa ze to budu vyhodene peniaze

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.