Prírodná kozmetika

ragnarka

osobne ma oslovila zncka pevonia ako celok spolu s jej eshopom pevoniaeshop.cz. mnozstvo clankov, s vysvetlenim, som spokojna

sykorka23

Prírodná kozmetika sa mi osvedčila či už na vlasy alebo starostlivosť o pleť a telo. Vyskúšala som ručne vyrábané domáce mydlá, prípravky na akné s tea tree olejčekom a podobne. Zatiaľ sa mi väčšina osvedčila a pomohla s problémami viac ako tá komerčná. Momentálne mám dobré skúsenosti s kozmetikou od slovenskej firmy s ktorou som nedávno začala spolupracovať. Oslovila ma široká ponuka produktov , dobré ceny a dobré recenzie. Ak by ste mali záujem sa dozvedieť viac tak mi kľudne napíšte :)

dagmar12

Podla mňa na začiatok je najjednoduchšie vymeniť sprcháč, pleťový krém a šampon, časom uvidíš aké masky si kúpiš a podobne :) ja mám dobru skúsenosť so značkou pevonia botanica, tak možno skús mrknúť na to :)

elza_2322

Ahoj baby, tiez by som chcela zaradit rpirodnu kozmetiku, ale moc sa v tom nevyznam. Mate nejake tipy co si kupit na zaciatok? Dakujem pekne:)

IvankaTN

Moj malý je citlibý na silikony v kozmetike a nemoze ani vsetku prirodnu kozmetiku co sa cudujem no kupel od weledy a telove mlieko je jednine z coho sa mi nevyhadzal

Veronika028

Nie nema ale zatial sme vyskusali len jednu kozmetiku co sme dostali a ta nepasovala a cely scervenel na brusku ale chcela by som vyskusat prirobnu kozmetiku bez silikonov a chemie

Veronika028

Baby chcem sa opytat ci mate niektora skusenost ze by vase dieta zle zareagovalo na weledu? My sme pouzivali niveu ale akosi ju to vysusuje a minule sa jej objavili fliacky tak chcem skusit weledu ale neviem ci mam bojim sa ze to budu vyhodene peniaze