nieco na semenniku

Príspevok v téme: nieco na semenniku
nikki99

Ahojte..
vcera sa mi priatel zdoveril ze pred nejakymi 4mi rokmi mal na jednom zo semennikov nejaku malilinku hrcku, cca milimeter...a bolelo ho to pri dotyku. bol u urologa, ten mu povedal ze je to asi nieco tukove, robili mu aj rongen asj ultrazvuk a proste povedali mu, ze to zmizne same..ak by to do roka nezmizlo a dalej bolelo ze ma prist.
zmizulo mu to, bol pokoj
a teraz asi prd mesiacom sa mu to znova spravilo, opat to je malinke, nezvacsilo sa to, bolestive pri dotyku na tom istom mieste...ja s abojim ze to je nieco viac:( lenze on nechce ist k doktorovi, neviete co s tym?

nikki99

ved ja ho tu presviedcam a prosim atd, lenze on ma odpalkuje tym ze aj vtedy to mal a zmizlo a ze zbytocne behal dva dni po doktoroch a nic z toho...a aj ked to slubi tak len preto aby ma ukludnil a vyhovara sa dalej

silvikl

ty si jeho frajerka,ty ho musis presvedcit....ved to urcite vies....ja ked daco priatel nechce (presne k doktorovi) tak ho prosim,kuknem nanho smutne,poviem,ze sa onho bojim a ze ja by som to pre neho urobila...atdd.d..

nikki99

prosim vas neviete este niekto nieco? ja uz tu citam po nete aj na tomto fore rozne story, a som z toho dost na nervy:(
nemal s tym niekto skusenosti?

nikki99

urcite? akoze aj ja urcite chcem aby siel, proste chcem si byt ista ze je stopercentne ok, lenze on vazne nechce..ze aj vtedy to zmizlo atd.
co s nim?:(