gynekologicka poradna

weronika.116

Dobry den.Chcem sa Vas spytat mala som menstruaciu 10.maja a aj teraz v juni som dostala ale o tyzden skor,je to problem?? a mam 15rokov...

keksiq

dobrý večer mam taký problém bojím sa či niesom tehotná pred asi pred 10 dnami sme mali s priateľom sex bez kondomu ale asi iba 3 minúty a potom sme nasadili kondom, a mešká mi menštruácia. Raz v jednom časopise som čítala že po nechránenom sexe by sa mal urobiť výplach zo sprchou tak som to spravila pre istotu.
Môže to byť aj tým že som mohla mať niejaký zápal lebo asi 2 dni po sexe som mala pri cikaní taký čudný pocit a štípalo ma to ale už to prešlo. tak prosím poradťe mi čo mám robiť a či sa môžem obávať toho že som v tom. dakujem

zjuzjika

anicka ak to bolo s ochranou tak sa nemas coho bat, samozrejme ak berem do uvahy, ze ochrana nezlyhala, cize nepraskla.... bude to len tym stresom ako aj sama vravis...tak klud a menzes potom pride

Anička

Dobrý deň. Už asi týždeň mi mešká menštruácia. S priateľom sme mali pred dvomi týždňami sex. Bola to len taká rýchlovka, ale s ochranou. Chcela by som sa spýtať, či môžem byť tehotná? A aké iné môžu byť príznaky? A či to nemôže byť stresom? Pretože mám dosť ťažkú školu. Ďakujem:)

angelika3

mam dotaz jestli se da odebrat prave sperma od pritele ktery je uz 8 mesicu je operovanej a je neplody.

dekuji za odpoved

laajaaaa

PROSIM VAS CHCELA BY SOM SA SPYTAT ZOPAR OTAZOK OHLADOM ANTIKONCEPCIE,AK TU NIEKTO CHODI NA POKEC TAK NICK MAM Laajla