koren, pod sem

saxana007

dobrý den

píšem p.korenovi, viem ze je to uplne odveci,ale prečítala som si že ste vyštudoval bezpečnostný manažment v ZA..
čo teraz robíte??našli ste si uplatnenie?
chcela by som to študovat,ale rozmyslam nad uplatnením po skončení Ing..

saxana007

dobrý den

píšem p.korenovi, viem ze je to uplne odveci,ale prečítala som si že ste vyštudoval bezpečnostný manažment v ZA..
čo teraz robíte??našli ste si uplatnenie?
chcela by som to študovat,ale rozmyslam nad uplatnením po skončení Ing..

saxana007

dobrý den

píšem p.korenovi, viem ze je to uplne odveci,ale prečítala som si že ste vyštudoval bezpečnostný manažment v ZA..
čo teraz robíte??našli ste si uplatnenie?
chcela by som to študovat,ale rozmyslam nad uplatnením po skončení Ing..

[zruseny12]

Ahoj koren...ano vramci moznosti je to dobre...presne ako pises,nemozeme sa len tak vzdat,musime byt silny i ked je to velmi tazke...ale nemozeme povolit...musime zit,zivot je aj tak pekny...aj ked nam prinasa vselijake prekvapenia,a niekedy nie male...

moniqa87

u mna zatial dobre, zajtra uz ficim do skoly, aj sa tesim aj nie, mame vela hodin a vela okien a tak tam budem skoro stale cez tyzden... ale inak si zivot u mna kludne plynie dalej

koren

monicka, ahoj.:-) vravim, vsetkych nas zivot kope, ale mozno nas nakoniec dokope niekam, kde budeme stastni.. kamarat si vzal zivot, ani som mu nemohol ist na pohreb, lebo to bolo v statoch za velkou mlakou a nestihol som povybavovat veci okolo toho.:-( u teba vsetko dobre?

koren

no, da sa povedat, ze je to trosku lepsie, ved vies ako to je, clovek musi stale ist dalej a vzdy sa z kazdej facky otriast a po kazdom pade postavit, lebo keby nie, uz by sme boli na konci cesty a to ja este nie som...:-) mariaa, dufam, ze u teba vsetko v ramci moznosti v poriadku..?

koren

ahojte vsetci. mal som velmi tazke obdobie- zomrel mi kamarat a mal som vela starosti a k tomu vseliake stavy okolo toho, tak som potreboval odist prec od tohto vsetkeho a bol som tri tyzdne mimo. uz som spat, tak dufam, ze ste na mna nezanevreli..:-)