koren, pod sem

eviiicka

ahojte ludia... ako sa mate?? chodite sa kupat??... neni nato teraz dobre pocasie... skoda ani som si prazdniny neuzila... no co uz :-)

***

ano,rozisli sme sa dobre,ja mu prajem len to najlepsie nie len v praci,ale aj v osobnom zivote,dohodli sme sa na niecom,/ohladom prace/ale toto tu pisat nebudem, nerada by som to tu zverejnovala/ved vies,ze sa tu neda vsetko zverejnit osobne/len dufam,ze si najdem podobneho veduceho ako bol on.A hlavne ako pises aj kolektiv,hoci dnesnej dobe sa tazko hlada praca z dobrym kolektivom,ako pises je to vsade podobne,aj veduci mi to hovoril,ale ja som uz raz taka,radsej odidem ako by som mala bondzovat.Ale aj tak si niektory myslia,ze som mu bondzovala.

moniqa87

ahoj koren, no ono to bolo tak.... nie, ze by vyzerala zle, ale zasa tie hypoglikemie... este predtym nez isla na liecenie sme boli uz vsetci na prasky, pretoze za posledny tyzden bola niekolkokrat az v kome, takze si vies predstavit ako nas to nicilo a teda isla na to liecenie a tam vraj jej to upravili a vraj je na tom uz lepsie, to som aspon dufala...
vcera... isla som do prace na poobednu a mama prisla domov az ked som uz ja bola prec, tak mi slubila, ze ma pride k autobusu pockat... este mi volala o desiatej, ked som skoncila, ze ju mam potom ked budem blizko prezvonit, tak som aj spravila...
...no vystupila som z autobusu a ona nikde, tak som si len pomyslela, ze asi uz zaspala a tak nesla... no mam to od domu dobry kusok, tak som isla, po chvili pozeram, ze sa na ceste niekto tacka a vyzera to ako moja mama.... skoro som dostala infarkt... bola to ona a bola uz v takom stave, ze by za chvilu upadla do komy... ja som myslela, ze na mieste skolabujem a domov to bol este riadny kus, teraz som nevedela co rychlo robit... ziadny cukor som so sebou nemala ani nic sladke, tak som v duchu zacala panikarit... sanitku som nevolala, hned som zavolala babke domov, nech mi ide aj s niecim takym naproti... prisla s jednym dzusom, ja som s nou pomaly isla dalej a len sa modlila aby este ten kusok presla... uz ani nevladala ist skoro som ju medela niest... nastastie ked ten jeden dzus vypila bolo lepsie a presla to, doma sme jej dali uz nieco viac a potom bolo dobre... ale vies si predstavit ten pocit, ze dufas, ze mama sa vrati z liecenia a bude vsetko dobre, aspon na nejaky cas dobre a ono to este v ten isty den zacne znova? som zufala a v koncoch, vecer som si este potrebovala dobre poplakat aby som to zo seba dostala... nemozem tomu uverit, ze to zasa pokracuje a nie je to lepsie...
teraz len stale trpnem aby sa raz nestalo, ze zrazu len pridem za nou a ona uz nebude ziva, pretoze v takychto chvilach ide doslova o sekundy a ty to vies... mam strach z toho, ze raz to neustrazim a ona zomrie a bojim sa, ze ked je v takychto stavoch, tak to bude velmi skoro... prepac, uz cez slzy nevidim na monitor...

koren

hviezdicka a rozisli ste sa so sefom v dobrom? lebo niektori ludia fakt stoja za to, aby sme s nimy neprerusili kontakt.. dufam, ze si najdes pracu, kde nebudes musiet riesit ludsku malost a prizemnost, je to to najhorsie. a tiez aspon vidis, co su niektori nasi "kamarati" zac, je to sice velmi smutne zistenie, ale ludske charaktery su vseliake a to, nad cim sa niekomu zastavuje rozum, pripada druhemu uplne normalne, aj ked urcite zakladne zasady ludskosti by mal mat v sebe kazdy, no zial, nie je to tak..:-(

tuk, tuk, dakujem, asi sa budem cervenat, sa stav niekedy na kavicku, na kus reci..:-)

***

dakujem za odpoved.
Necudujem,ze si sa stratil,lebo je to napisane len zhruba,nie podrobne.
Kamoska,co mi tu pracu podhodila,/nejednala v praci ferovo,a veduci ani nevedel,ze som tam nastupila,lebo to slo cez veducu dielne,on si ma vsimol az neskor,ked chodil po dielni/a ja postupne som zistila,ze aj kamoska je falosna a chova sa velmi divne.Vysvetlila som mu preco odchadzam,len som mu nepovedala vsetko,lebo nejde mi to,nechcem boddzovat,a povedala som mu ze to nie je koli nemu,jasne som mu to povedala,ze si ho vazim.Zatial nemozem pisat ozvem sa neskor az bude cas.

tuk tuk

Ahoj koren, len tolko, precitala som si par Tvojich prispevkov a myslim si,ze si dobry clovek. Ja len tolko,aby som nebrzdila vasu konverzaciu.