koren, pod sem

[zruseny12]

Ahoj Koren,nevadi,ja tiez ked pracujem nemam cas na PC,takze nic sa nedeje,hlavne sa nezanedbavaj v jedeni...prajem ti aj dnes pekny den....zatial sa maj krasne...

koren

takze hviezdicka (***), fu, akoro som sa v tom tvojom prispevku stratil..:-) pises, ze pracu ti posunula kamaratka a ze ta zo zaciatku aj bavila. vyzera to tak, ze ste si so sefom padli do oka, ale to by za normalnych okolnosti nemalo byt az tak na skodu. aj ja mam ludi u nas vo firme, s ktorymi si rozumiem viac a mame viac-menej skor kamaratsky vztah. ale ako si ty napisala, to samozrejme neznamena, ze by boli nejako zvyhodneni, ludia, ktori si robia svoju pracu a robia ju dobre su za nu ohodnoteni bez ohladu na to, ci po praci skocime na pivo..:-) v kazdom kolektive ludi, ktori spolu musia vychadzat sa najde rusivy element. vacsinou su to ludia nespokojni a zavistlivi. pravdupovediac tomuto ja celkom nechapem, lebo ludia, ktori su spolu denne minimalne tych 8 hodin by si skor mali skusit najst k sebe cestu a vychadzat spolu ako si navzajom hadzat polena pod nohy. no ale nic, pozri, ja keby som bol na tvojom mieste (tiez nie som zastancom donasania), asi by som si sadol so sefom a povedal mu, vies co, je to tak a tak, vadi mi spravanie urcitych ludi, nie len voci sebe, ale aj voci tebe, lebo si ta vazim a v kolektive falosnych ludi sa mi pracuje zle, preto odchadzam, aj ked sa mi u vas pracuje dobre a mame spolu dobre vztahy.. ja osobne som za uprimnost a cistu hru, takze ked za mnou niekto pride a vylozi karty na stol neexistuje, ze by som to neriesil a nie je taka situacia, ktora by nemala riesenie. toto sa deje vsade, aj u nas sme mali take pripady a takych ludi, ale aj takych, ktori by si radsej jazyk odkusli, aby nemuseli bonzovat a radsej tisko trpali a ja som sa dozvedel, ze nieco nie je v poriadku az z podanej vypovede.. veci treba riesit. a keby som bol v kozi tvojho sefa, tak by som sa ukrutne zaujimal, preco odchadzas, hlavne preto, ze ste si sympaticki a mozno by mi prisiel potom tvoj odchod bez vysvetlenia trochu povrchny a zvlastny a nakoniec by som asi zacal hladat chyby v sebe a skumat, co som asi urobil zle.. asi tolko k tomu, mozno ma este nieco napadne a napisem ti k tomu este.:-)

koren

monicka, ked budes moct, tak sa ozvi, drzim vam s maminuo prst, viem, o com hovoris, lebo ta moja, ked som ju isiel pozriez po operacii do nemocnice vyzerala tiez strasne, skoro som sa rozplakal, co som ju este v takom zlom stave nevidel..:-( drzkaj sa zatial.

majka, dakujem, vcera som mal strasne vela roboty, tak som sa uz potom neozval, nestihal som sa pomaly ani najest..:-/

moniqa87

ahoj koren, mama sa dnes vratila z liecenia a ja som bola na poobednej, zazila som strasny sok ked som sa vratila, bola v zlom stave, viac ti napisem az neskor, som z toho dost hotova... hlavne psychicky

[zruseny12]

jasne,ty si sef a ty vyberas...toto robi aj veduci,co mi dal sancu neodsudi hned,ale da cloveku sancu...kiez by takych ved.bolo viac...ako ty a ten moj byvaly..:0((((.....no ale,co bolo ,bolo ide sa dalej,ze?

koren

viem, o com hovoris, tiez som bol niekedy na tej druhej strane, kde sa clovek trasie, aby dostal pracu, ktoru vlastne mozno ani tak velmi nechce, nie je to lahke.. na dnesok som pozval len jednu slecnu, lebo som mal vela roboty. uz tu bola, doobeda a o jednu uchadzacku menej.. nechcem nikoho odsudzovat hned na prvy raz, ale s touto slecnou sme si vyslovene nesadli, prisla mi dost prchka a vybusna, co by nemuselo robit dobrotu.. takze tak.:-)

[zruseny12]

Pekny den aj tebe Koren...jasne,ono sa to zda pekne v hlave,ale ked to treba zrealizovat tak sa to neda...viem,ze tak funguju ty ,co siju paracovne rukavice,ale na to musi byt clovek uplne zdravi...
inak ja som mala prilezitost pracovat,aj napriek zdr.problemov co mam...veduci mi umoznil,ale z inych dovodov som musela odist...tak aspon ti dakujem,ze si ma vypocul...
a k tomu tvojmu vyberu,co vyberas do prace tie zeny...len tolko,ja som presla tym tiez,a mozem ti povedat len tolko,tak ako ty to mas tazke vyberat,tak to maju aj tie,co sa o tu pracu uchadzaju...nemaju to tiez lahke...nech sa ti podari vybrat tak aby si bol spokojny...