jeden partner na cely zivot??da sa to??

Príspevok v téme: jeden partner na cely zivot??da sa to??
bbbb

Ahojte ...
Chcela by som sa spytat ako to je vo vasom vztahu..viete si predstavit ze by ste so svojim partnerom ostali do konca zivota?? a uz nemali nikoho ineho??
Ja som so svojim partnerom uz rok a bol to môj prvy..v posteli myslim..planujeme spolocnu buducnost a tak..ale stale mam taky zvlastny pocit, ze ci to bude dobre, ked som mala len jeho..nemam velku potrebu menit partnera, lebo svojho milujem, ale chcela by som vediet ako to beriete vy..viete si to predstavit??
dakujem :)

bbbb

mm...no hej..je to krasne mat v zivote len jedneho cloveka a ostat s nim..lenze poznam tolko manzelskych parov kt. to takto spravili a po dlhych rokoch manzelstva sa rozviedli.
ale to su tie vztahy...neskutocne zlozite..

lenuliatko

ja som mala priatela od 14 a teraz mam 19 vzali sme sa a po 4 mesiaoch som otehotnela :)a je to fajn pocit aj ked sme taky mladi.da sa to.naplanovat a urobit to tak

mishel

no ja som na tom tiez podobne.....momentalne mam taky vztah ktory si myslim ma buducnost hoci nie sme spolu az tak dlho....no napr s byvalym som bola rok a pol a neviem ale ani som s nim velmi nerozmyslala do buducnosti a s tymto je to naopak...spolocne planujeme do buducnosti vela veci,dokonca aj deti=D...hoc vzhladom k nasmu veku 19 r tazko povedat ci to tak vydrzi=)ale tiez niekedy rozmyslam ci si clovek moze byt isty ci je ten pravy po jeho boku

bobrik22

Ahooj, u mna je to tak isto, moj priatel bol moj prvy a sme spolu uz cez dva roky, planujeme spolocnu buducnost, lubime sa...Obcas som na to tiez myslela, ze ako to bude,ci sa da takto s jednym clovekom ostat do konca zivota. Ale viem si s nim predstavit zivot, chceme mat spolu deti,myslim ze je to ten pravy. Vies raz mi jeden kamos povedal,ze ked mas vztah a je to dobre, rozumiete si a viete spolu dobre vychadzat, treba si tento vztah udrzat a nerozist sa pre hlupost,lebo je tazke najst niekoho s kym si vies predstavit svoj zivot.

ivina

Ja by som nechcela ublizit partnerovi neverou, viem ze to boli. Teraz nikoho nemam, uvidim ako to bude s tym ktoreho najblizsie mozno stretnem, no ak by som ho uz mala, uprimne je to zvlastny pocit, tiez si to moc neviem predstavit. Som vlastne aj rada, ze taky vztah este nemam, aj ked ma to aj svoje vyhody, pripustam.