Lesklé vlasy

lagie

Ahojte ja by som vam ponukla zabaly na vlasy, ktore predavam, zakaznicky s nimi maju velmi dobre skusenosti a tak isto aj ja. Na tejto stranke ich najdete -odkaz odstránený-

dvd

mellinda

áno, je to skutočne dobrý článok, no ja sa zdravo stravujem, nefajčím, nepociŤujem stres a predsa mi vlasy nerastú, tak to nie je také ľahké sa k nim, zdravňim vlasom, dopracovaŤ ako sa to povie.

mellinda

Velmi dobry clanok o tom, ake potraviny miluju krasne a leskle vlasy som citala na stranke -odkaz odstránený-

Treba zabudnut na bagety, napolitanky a dopriat vlasom regeneraciu zvnutra organizmu. Velmi odporucam precitat...

Lucinka33

Pozerala som si na nete nejake zahranicne diskusie a pisali tam, ze Pantene obsahuje silikony a ze z toho po case zacnu velmi vypadavat vlasy...Takze neviem, ale dnes uz vsetky sampony obsahuju kopu chemie, tazko vyberat.

mirka 23

Panthene by som si na hlavu nedala.
Lucinka, Henna sa s chemickou farbou nemá rada, ak si dáš Hennu, musíš zase počkať aspoň mesiac, kým si dáš chemickú farbu. Inak by ti mohli vlasy chytiť napr. zelený odtieň:) Myslím, že šampón používať môžeš, ale treba si to ešte niekde overiť, nie som si istá na 100%. Ale na tej stránke ktorú som napísala nižšie uvádzajú, že šampón pomáha aj farbeným vlasom. Henna je ideálna pre tie, ktoré chcú mať prirodzené a zdravé vlasy. Aj keď moja kamoška si dáva farbu od Henny takú do červena, a vyzerá to akoby mala normálnu farbu, akurát že má lesklé a zdravé vlasy.
V každom prípade nie je dobré kombinovať Hennu s klasickou farbou.

Lucinka33

laurikaa, ja som mala len balzam, ale bol taky priemer by som povedala :) no inak som nevedela, ze to si musis kupit celu radu z jednej znacky, ja to kombinujem hocijak....to ste mi mali skor povedat ludia :D

laurikaa

Skusali ste niektora sampon alebo kondicioner Pantene-Full spectrum Shine?? Fried pisala ze ten lak je dobry,ale neviem ci aj sampon:)