Lesklé vlasy

Lucinka33

mirka 23 a ked si das bezfarebnu hennu (sampon alebo balzam) tak si potom tiez nemozes farbit vlasy chemickou farbou?

mirka 23

Leila a máš farbené vlasy, alebo máš svoje? Lebo tá Henna je super, len nie som si istá či sa môže dávať aj na farbené vlasy. Ak nemáš farbené, tak určite vyskúšaj šampón od Henny, ja si ho kupujem v DM a stojí do 100sk.

leila

aha no tak tom potom som pekne domotala:)) ano pouzivm tie loreal a elseve:))
tak prosim porad mi kde kupit hennu alebo co konkretne z lekarne:) a to je proti masteniu? alebo vseobecne su dobre? a cena? :)
dakujem:) ano skusim len raz:)

mirka 23

Leila, ja som zase od kaderníčky počula, že stačí umyť 1krát, ak umývaš vlasy často. Ak si niekto umýva vlasy raz do týždňa, tak nech si ich umyje aj dvakrát...
Raz za čas si pokojne daj aj masku na vlasy, len si ju nedávaj až ku korienkom. Vynechaj tak 10cm od pokožky hlavy.
No a šampón odporúčam Hennu, zatiaľ som s ňou bola najviac spokojná, alebo ešte nejaký z lekárne, no a teraz mám šampón z Zepteru a je super. Určite nepoužívaj šampóny typu Fructies, Loreal, Elseve...Môžu tiež škodiť. Aký šampón používaš?

leila

mirka fuha no hej umyvala som si 2x za sebou lebo to nejaka kadernicka povedala ze raz sa umyju zo spiny a druhy raz sa "umyju" ale ok skusim len raz:)
sampony pouzivam kvalitne to hej:)
a koindicioner sa snzim si uz nedavat lebo viem ze to dost mastilo- aano davala som si az ku kozi:(
skusam obcas si ten den dat navyse ale to fakt vtedy nemozem nikam ist a take dni niesu moc caste:(

mirka 23

Leila, a dávaš si na vlasy aj masku alebo kondicionér? Lebo to netreba dávať až ku pokožke hlavy, lebo potom sa viac mastia vlasy. Vlasy si umývaj len raz, ak umývaš často, tak to úplne stačí. A aký šampón používaš? Odporučila by som ti nejaký kvalitný.

RNG

Kokosovy olej prenika aj cez kozu aj do vlasov, lebo ma mensiu molekulu, ako olivovy olej.
Na lesk si treba vlasy po sampone oplachnut silnym cajom zo zihlavy.