a zas tie kondooomy........

Príspevok v téme: a zas tie kondooomy........
ally25

hojte...chystam sa prvykrat milovat s priatelom a som dost skepticka voci kondomom.Aj ked on s nimi porblemy nema a nikdy nemal.Proste mam pocit, ze niekde je nejaka uplne malicka dierka a do mna vlezie to, co by nemalo.Myslim na to, a potom sa neviem uvolnit.Zvysi sa bezpecnost, ak by som pouzila kondom+ spermicidny lubrigacny gel?Pharmatex nechcem, vraj to velmi tecie.Dakujem za vase odpovede.

niekto

martaxy ja sa stebou hadat nebudem ale kondomi rozhodne niesu dost bezpecne teda premna nie mozno preteba ano ...
a taku hovadinu ako ze su tak ucine ako hak som uz davno nepocul :D
ale kludne spoliehaj sa na ne tebe bude veselo :P
nerobim reklamu na pharmatex ale mam snim dobre skusenosti tak poradim nie ako ty ze trepnes blbost a este aj utocis na tych co sa snazia proadit ...

btw ja som si tych 95% ucinosti nevymyslel ale nasiel na internete a overil ...

ak mi neveris co ma neprekvapuje pozri si toto forum kolko krat niekto napisal ze sa im rozthol kondom ...

martaxy

niekto, preco, preboha, pises take somariny, ze kondomy maju strasne malu ucinnost. ak ich pouzijes spravne, tak je to rovnake ako s kazdou antikou. a pharmatex ma vsade x-krat napisane, ze je bezpecny len pri spravnom pouziti, x-ty cas po aplikacii, atd. Prestan mu robit dookola reklamu na kazdom mieste vo fore. samozrejme, ze je ucinny,a le netrep ludom somariny o veciach, ktorym sa nerozumies...

niekto

hmm my z pharamtexom problem nemame ten sa da bezproblemou pouzit ajs kondomom
poradim ti skus to
to tecenie ti nemusi vadit ....
cipky budu asi tiect menej

cukriq

neboj sa je to uplne v pohode,aj ja som sa bala ked sme to robili 1.krát ale po case to preslo,mala som take obavy ako ty teraz.no dierka tam nemoze byt ak si chces byt ista tak kupte spolu a potom ti ukaze ze vsetko je ok,alebo trosku fukni do toho a zistis,a ked sa stale bojis ze to nechráni na 100% tak si radsej vyberte extra safe.vela stastia