prosim poradte!!!!!

Príspevok v téme: prosim poradte!!!!!
m20

dobry den,
mam problem so svojim kamosom pozname sa od malicka a velmi dobre spolu vychadzame on ma 25 ja budem mat 20,no lenze boli sme pred rokom na chate a samozrejme mali sme vypite tak on so mnou tak nezavazne flirtoval po chate sme sa tvarili ze sa nic nestalo a po takom mesiaci sa vsetko dostalo do normalu lenze v poslednych mesiacoch si opat vsimam ze on chce asi nieco viac ako len kamaratstvo, prednedavnom sme boli na diskoteke a ked sme sa vracali domov tak sa k nam pridali dalsi kamosi a on z nicoho nic odisiel domov sam a mna nechal s nimi, ked som prisla domov prisla mi sms kde napisal ze mi dakuje za odkur a ze sa viac neozve no ja som ostala v soku lebo som si nevedela vysvetlit co som urobila, napisala som mu vtedy aspon desat sms a on mi na tie sms odpisal iba dobru noc a na nic viac sa nezmohol neviem co mam teraz robit nechcem stratit nase krasne priatelstvo lebo my si fakt dobre rozumieme mozme sa zhovarat o vsetkom ale on bol dlho laskou sklamany lebo jeho byvala ho nechala a podviedla a on sa nevie s tym dodnes vyrovnat bojim sa aby som ho nejak nezranila prosim poradte mi co mam robit ako to mam rozumne vyriesit vopred dakujem za kazdy nazor

mirus1311

Myslim, ze by si ho mala ist navstivit a porozpravat sa s nim. V takomto priatelstve nepomoze nic viac ako uprimny rozhovor na rovinu. Povedz mu, ako ho beries, co k nemu citis... Z vlastnej skusenosti viem, ze v priatelstve medzi muzom a zenou je velmi tenka hranica medzi laskou a priatelstvom. Ak ho beries len ako priatela, tak mu to vysvetli. Zdorazni mu ale, ze aj ked k nemu necitis lasku, nesmierne ti na nom zalezi a je pre tvoj zivot dolezity. Aj ked sa ta bude snazit presvedcit, ze by ste to mohli skusit, nedavaj mu ani najmensiu nadej - ziadne "mozno po case".
Ak ho niekedy priatelka sklamala a podviedla, urcite bude rad, ked mu povies, ze jeho miesto v tvojom srdci je jedinecne a je pre teba nenahraditelnym KAMARATOM, ale nic viac.
Takze moja rada je - uprimnost, uprimnost, uprimnost... Nicim ho viac nezranis, ako ked mu nechas aj tu najmensiu nadej, ze by sa to medzi vami mohlo zmenit, ked to tak sama necitis...