Depresie

mirus1311

Mila kejka...Ja by som ti odporucala zajst za psychologom. On ti pomoze odhalit podstatu tvojich problemov. Depresie su problem, ktore treba zacat riesit co najskor. Cokolada ich nevyriesi a alkohol uz vobec nie...
Ak nechces ist za psychologom, a chces to skusit nejako sama, vyskusaj odstranit z bytu vsetok alkohol a sladkosti. Kup si farebnu vazu a daj ju do miestnosti, kde sa zdrziavas najviac. Daj si za ulohu, aby tato vaza bola stale plna kvetov. Nemusis ich kupovat teraz cez leto. Este lepsie je vybehnut niekam von a nazbierat si ich. Prechadzky ti zaroven pomozu v boji s depresiami. A raz za cas si urob radost:) Kup si nieco, co sa ti paci. Nie sladke, ale nejaku drobnost. Nove tricko, knizku, atd. Zajdi ku kadernikovi, kozmeticke, staraj sa o seba...
Mozno pomoze, ak si najdes nieco, comu sa budes venovat. To uz zavisi od tvojich moznosti. Ci uz casovych, alebo financnych. Kup si permanentku do fitka, zacni fotografovat, prihlas sa na airobik... Uprednostnila by som nieco spojene s pohybom - pri pohybe sa vyplavuju hormony stastia.
Proste nieco rob. Stale... Rob nieco, co ta robi stastnou... Velmi velmi dufam, ze ti moja rada aspon trosku pomoze. Drzim ti prsteky, aby si sa z toho dostala.