trojka so zenou

3-ka

no ani ja by som do toho nesla so svojim drahym, tiez by vadilo sa pozerat ako si uziva s inou, ten moj zase tvrdi ze po tom netusi, ze je moc hamblivy nato aby sa pred inou vyzliekal, no ale tomu ja zase moc neverim :)... to bola len cisto kamaratska 3-ka...

nymfomanka

ani ja som to este neskusila...
to moj drahy vravi ako to bolo super ked raz davno v minulom desatroci to zazil...
chichichi, tak ja mojho podobne zrusim...ze, mne by sa viac chlap do trojky pozdaval...ked mi odpovie, ze sa rada pozeram na zenske, tak na tom mam tiez odpoved : na televizne, coby nie, ked mi lezu na nervy tak ich jednoducho vypnem :-)

madman

heh, verim, ale dufam, ze ten moj to dokazovat nebude :D .. aspon nie bezomna a so mnou na to musi este chvilu pockat - to sa musim najprv zacat nudit a asi by som radsej sla na swingers party, alebo rovno dala 4ku, lebo by som to asi lahsie znasala, keby aj on mal pred ocami mna s inym chlapom :)
som velky liberal, ale toto sa obavam, ze vo vztahu nie, na to som prilis citliva, ale co sa tyka nezavaznych "seslosti", tak by ma to bavilo snad o to viac :)

3-ka

madman, ja som s kamaratkou zviedla kamarata, ten bol z toho taky nadrzany, by si sa divila co dokazal, podla mna chlapi ked po niecom tuzia a dostanu to tak vtedy su najlepsi milenci

madman

ano, sen kazdeho muza, ale predstav si, ako by to zvladali,ked mnozstvo z nich ma problem uz len so svojou valstnou partnerkou :D ... tym nikoho nepodcenujem, len som realista. takze nie ze si to teraz chlapi zacnete masovo dokazovat!!

hajzlica

my sme raz boli na chate...no nebol sex...iba sme sa s kamaratkou bozkavali a tak...mojho a aj jej priatela to vzrusovalo..oni sa na nas len pozerali...a potom sme si to rozdali kazda so svojim priatelom

gloria

ja by som do trojky so zenou nesla, to ma nelaka. Bozkavala som sa s kamaratkou a zeby ma to vzrusovalo nemozem povedat, bolo mi to skor cudne. Bola som v trojke ja, moj vtedy este partner a jeho kamarat., ktory sa lucil so slobodou:-)

***

no pravdupovediac to asi nie je najlepsi napad.. ja som tak bola, s kamoskou a jej frajerom a nedopadlo to moc dobre. ona sa zrazu nahnevala a odisla. takze ked do trojky tak radsej s "nezavaznymi" ludmi. mne by sa tiez nepacilo sa divat jak moj priatel dava inu priamu predo mnou... ee