syndróm zvýšenej neuromusculárnej dráždivosti

[zruseny12]

ooo,takze ja sa citim normalne...ozvem sa zasa az po denzinometrii...lebo myslim,ze teraz sa to vobec nemeni,stale je to rovnake...na denzinometriu pojdem az budem mat zasa vysledky z gastra a s nimi pojdem do osteocentra a potom sa uvidi /podla vysledkou gastra,co bude dalej/a tak by som az za pol roka mala ist zasa na denzinometriu,je to taky trochu zlozity postup,moze trvat aj viac ako pol roka....takze ja sa ozvem,alebo keby sa nieco zmenilo tak sa ozvem skor...ooo,prajem ti aby sa ti uz konecne polepsilo...a mala si normalne stavi...pa

[zruseny12]

Ahoj joni_,ja som tu uz nehccela chodit,ale mi neda...tak ti prajem aby ti uz konecne nieco nasli,aby sa to dalo liecit,ja pojdem pre vysledky v septembri ...a hned sa objednam aj na kvapku krvi a aj do osteocentra/tam musim ist z vysledkami z gastra/tak ti prajem vsetko dobre a ak sa budes moct tak sa ozvi ako sa mas...pa

RNG

joni, radim ti Stress-B a Bone Essentials, hlavne pre ich zlozenie a formu.
Rozne formy mineralov sa rozne vstrebavaju a tiez pomer medzi nimi musi byt presny, aby sa absorbovali ucinne.

joni_

ahoj mariaa, dlho som tu nebola, mam rozobrate PC a teraz len u sestry pisem, za tyzden sa chystam na tu imunologiu na kontrolu, skusim sa popytat na tie testy na tetaniu a na vitaminy a mineraly, no uvidime co mi povedia, inak mi je dost blbo, uvazujem ze si aspom zoberiem volno v praci....

joni_

RNG suhlasim, tiez si myslim ze kombinovane min. a vit. su lepsie, nerozumiem preco mi obvodna napisala vtedy len cisty vapnik, bolo mi z neho fakt zle, uvidim aky bude vysledok z krvi a asi si radsej sama kupim v lekarni - maju vapnik, horcik, zinok, vit. D a K - taku kombinaciu, no uvidim a tiez asi proboitika s doplnkom vitaminov B. Vraj vitaminy B su dolezite na nervy? Teda aspom ich vzdy dostavam v injekciach ked mam krizu.

[zruseny12]

ja beriem len tie tablety a vapnik+ryby olej...vies kedy ja budem moct posudit?ked pojdem po polroku na DENZINOMETRIU,podla vysledkov...ake budu...tak peknu sobotu prajem...

ooo

ja ich normálne beriem, necítim nič zatiaľ, beriem aj všeličo iné... no a mama ich berie, ale tiež berie aj iné veci, tak nevieme posúdiť... ale škodiť určite neškodia

[zruseny12]

pekny den ooo,takze ja som zobrala dalsiu tabletu a som v pohode...ako sa mas ty?beries ich stale?a co mama berie ich tiez?

[zruseny12]

ooo,takze zobrala som si dalsiu tabletu a nic mi nie je po nej...ako som pisala predtym...takze to bude ok...dobru noc ti prajem...