OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

radana

Dobru kekso aj tebe aj dcerke,ja som uz maleho pred chvilkou ulozila..Prajem pekny vecer a pekny zajtrajsi dnik..Ahojky.A nabuduce nebud uz taky formalny a sem-tam mozes do mna aj rypnut a ja ti to vratim :D

kekso

dakujem, vidis, taketo riesenie ma nenapadlo, napisem, ale dnes uz nie..idem dat spat dceru..som rad, ze som si mohol s tebou "pokecat"..a asi pri nej zaspim, takze prajem dobru nocku..:-)

kekso

mam s tym trochu problem..nevyplaca sa moc takto zverejnovat..ale pred tebou s tym problem nemam..rozmyslam, ako by som ti to..nepouzivas nejake komunikatory?..

radana

Avsak uvidime.A ty mas kolko deticiek a ake stare?Teda,ked to nie je problem pre teba tu zverejnit.Nudit sa s nimi zrejme nebudes :D Moj muz dost nerad zostava s malym sam,lebo nikdy nevie,co moze od neho cakat a maly zvykne byt nervozny ked zisti,ze som niekam odisla..A so starsim uz problem nie je ten je uz dospely,ma 19 a vecne je zaveseny frajerke na krku :DDDD

radana

Hmmm,takze mysi budu mat fraj :D My sme teraz s malym sami doma,teda ked nepocitam papagaja a macicku :D Ja chcem zajtra odbehnut rano na vacsi nakup do TT do tesca,ked bude este maly spat a muz bude tiez doma a potom by sme chceli ist na zahradu.Treba nam pokosit travnik,lebo sme zasiali travnik a rastie jak divy.Ale vsak uvidime podla pocasia,ked bude velmi chladno,tak nasadime papucovu kulturu.Ale radsej by som isla do tej zahrady.Maly si zoberie kladivo a pozbija vsetky mozne aj nemozne dosky dokopy :D Je to kutil :DDDDD