pocasie v septembri pri mori

DESmodka

my sme boli v sept v egypte tam bolo cez 40 - tam mas teplo iste, ale do chorvatska by som za ziadnu cenu nesla a to bulharsko je otazne, tazko povedat.. ale urcite by som volila teplejsie krajiny... ked si uz si zaplatim tak chcem mat aj teplo...

agina

Urcite teplejsie krajiny.My sme boli v septembri na Krete, tam bolo cez den 28 a minuly rok sme boli v septembri v Egypte, tam bolo cez den 38. V Chorvatsku alebo Bulharsku uz budu vecery chladne.

jancecka

moja segra aj s manželom boli minulý rok na konci septembra v Chorvátsku, na Makarskej a počasie mali super, teplo, krásne slnečne, ale je to náhoda

barbinka

to chorvátsko je zradné. ja idem idem teraz od soboty na dva týždne, ale tiež sa toho počasia obávam. v každom prípade treba ísť niekam dole, určite nie na Istriu. tam býva také počasie ako u nás.

radana

Mysme boli asi pred tromi rokmi na dovolenke v Chorvatsku prvy septembrovy tyzden.Mali sme krasne pocasie a velmi sa mi pacilo najma to,ze tam uz nebolo tak strasne vela dovolenkarov.Bolo to take nejake vzdusnejsie.More bolo teplucke,takze sme sa cely tyzden kupali :D Co som sa rozpravala s kamoskou,co boli na dovolenke posledny junovy tyzden,tak lutovala,ze nesli radsej v septembri,lebo voda bola este velmi studena,takze z kupania nic nemali.Zalezi vela od pocasia,ci sa vam vydari :D