mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte

Príspevok v téme: mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte
eliska

cawte baby...javiem...je to mozno hlupe...aleja uz som si tolko vytrpela kvoli svojej postave..chalan saso mnou kvoli tomu rozisiel...kamsky ma ohovaraju..
kedysi som totiz schudla na krasnych 45 kg..ale nejako zo stresu a tak nedostatok pohybu som pribrala 15 kg..a teraz nie a nie to zhodit,,,proosim pomozte alebo poradte mi niekto ako mam schudnut..co funguje..?vyskusam vsetko...nie som leniva..rada si zacvicim aj zabeham...ale aby som schudla musim prestat asi jest..bo insie mi velmi nepomaha...fakt prosim..nenadavajte mi za to...mozno som sprosta..ale uz nemozem dalej takto ziz nestastnaaa a sama,,,...please

janeczka

ja uz som jedla, ryby s dusenou zeleninou. pokusim sa dnes ist skor spat a uz nic nejest, jedine ak uhorkovy salat s jogurtom. a ty ako?

klaudika

no nieco take som myslela, len aby ma doktorka nevysmiala ked sa dam objednat k dietologicke:))
janeczka, co si das na veceru?

janeczka

pristroj sa vola BodyStat, videla som to v relacii Ste to co jite na Prime, clovek si lahne na lozko a lekar zrejme dietolog, mu popripina na cele telo nejake senzory. zmeria to objem tuku, vody a svaloveho tkaniva v tele.

klaudika

velvet, to mi je jasne, my sa tu skor dohadujeme o merani tuku v tele. Nemyslim si, ze digitalne vahy merajuce tuk su presne...skor nejake medicinske metody alebo pristroje, ale do toho uz ja nevidim

engelchan

co siii :D:D jasne ze oblecena :)
ja si vzdy na sebe necham len nohavice a tricko.. aj sa vyzujem..
a je jasne, ze je to len orientacne, ale myslim, ze sa to priblizuje k realu :) aspon aby som ako-tak vedela, ako na tom som :)

klaudika

bianca, nemyslim si, ze sa treba vyzliect. Potom ma ale napada otazka, ci je to objektivne a presne meranie, ked mas na seba napr. 1-2 kg oblecenia. Ja velmi neverim ani na vahy merajuce tuk, ved ako to moze urcit, podla mna by na to mali byt specialne merania