Lastovicnik a bradavice

Príspevok v téme: Lastovicnik a bradavice
brrr

Mam vela mensich bradavic na tvari, vyskusala som uz aj vypalovanie dusikom, no tie potvory su tam stale. Chcem vyskusat mlieko lastovicnika, no neviem, ci JE TO VHODNE AJ NA TVAR? Nezostavaju po nom jazvy? A ako dlho to priblizne trva, kym tie bradavice zmiznu? Ako casto treba bradavice potierat? Poradte, prosim, hlavne ti ktory uz mate s lastovicnikom skusenosti. Dakujem

palola

Reagujem trocha neskoro, ale snad pomoze. Ano, mlieko z lastovicnika mozes pouzit aj na tvar, hocikde, treba len davat pozor aby sa to nedostalo do oci a do ust, je to velmi jedovate. Mne sa na jar zvyknu urobit 1-2 male bradavice na pravej ruke, vzdy to riesim lastovicnikom a vzdy mi pomohol. Liecis to tak dlho ako sama uznas za vhodne, ty musis vidiet vysledky. Ja si to potieram rano a vecer a potom prelepim rychloobvazom, aby som zabranila kontaktu s ocami/ustami. Zvycajne do 1 tyzdna to zmizne. Jazvicky mi neostavaju ani nic podobne, akurat z toho mlieka ostava na kozi hneda farba, nezide hned dole, ale po par umytiach. To je asi vsetko co k tomu povedat. Vela stastia.

brrr

Pocula som este aj o laseri, myslite ze je to ucinne? Podstupil ho uz niekto na odstranenie bradavic? Alebo je to podobne ako standardne vypalovanie bradavic dusikom?

minna

Mieko lastovičníka funguje, ostane tam taka diera, ktora sa potom zahoji, no neviem ako na tvari, aj ocot a cesnak je dobry, treba vypalit kyselinou. Kazdopadne vyskusaj vsetky maste dostupne, je ich mnoho na trhu, ja som mala tiez vela, jednu mi rezali a ostatne som si potierala uplne kadecim a jedneho dna zmizli, ale to bolo pred 20rokmi a pomohla mi myslim jedna mast a citronova stava tiez.

luna

Hocijaká likvidácia bradavíc je úspešná keď sa robí pri cúvajúcom Mesiaci. Ak pri dorastajúcom, tak bradavice nanovo narastú

RNG

bradavice=papilomy su vysledok roznych druhov HPV virusov. Miestne vypalenie ich neznici v celom tele, takze sa vratia. Jedine zvysenim vitalnej imunity sa daju virusy potlacit, aj ked znacna cast z tela nikdy kompletne nezmizne.Takze treba udrzovat vysoku viralnu imunitu tela.Tema uz bezala mnohokrat a menoval som na nej rozne potravinove doplnky, s ktorymi sa to da bez problemov dosiahnut.

olala

ved to by som ani neradila:DDD
ale neviem ako na bradavice.ja som mala tiez jeden cas s nimy problemy (hned potom cigaretovom utoku:D a potom ale nejako samy zmyzli...hlavne si ich nerozskrabavaj lebo krvou si ich iba mnozis.

bonduelle

uuf tak s cigaretou radsej nie:) oni su take malinke 1 milimetrove, ale je ich vela...a najst zakladnu je tiez problem, vsetky su rovnake

:)

fuuu...na mne to rodicia testovali ked som bola mala,ale na tvar to neviem.inak sa hovori ze ak znicis zakladnu bradavicu zmyznu ostatne.len este vediet ktora je zakladna.inak mne ich tetka uspesne znicila s cagaretou ale je to bolestive:DDD