pomooooc

chudnuca

taak to trolinku nechapem...

ved tu ta nikto nepozna...nikto nevie kto si tak preco nechces povedat?

tak ale nebudem ta nutit..ale bohuzial ked neviem tak ti tazko poradim

chudnuca

aale ved normalne povedz..ved sme tu od toho aby sme si radili...tak sa nehambi a napis misvoju vahu a vysku...=)

olala

chudnuca= ono to je mozno pravda ze merat je lespie.ale ta vaha je stale milosrdnejsia jak ten meter:)ono ja mam taku debilnu postavu ze mi takmer vsetko ide do brucha.ked porovnam pas tak by som mala mat ostatne casti tela este raz take velke.no otras.neznasam svoje brusisko.

chudnuca

olala

to ako keby soms a ja pocula..=)
ze key ze aspn malu zmenu vidim by ma to tak nabudilo na chudnutie..ale teraz sa to rozbehlo pretoze som to v zaciatku nevzdala...a mozem sa ta spytat kolko merias a vazis?a ake su tvoje miery?

chudnuca

kocky..nevazte sa ale merajte sa!a nevzdavajte to...nemysite na to ze chete schudnut proste nechajte tomu volny priebeh...pretoze ked v hlavine myslite negativne neschudnete...

ja som zacala uz kooopec krat chudnut a nikdy mi to nevydzalo lebo som vzdy pribrala ked som aj menej jedla..alle teraz som sa nahnevala a zacala som chudnut..za kratky cas som dala dole 2 cm zo stehien a zadku a 4 cm z bokov a pasu...papam hooocico a stale chudnem..sice denne len 0,2 ale chudnem...lepsie je pomaly ako rychlo a potom vsetko nabrat

olala

ved prave to...bojimsa ze stratim nervy a vykaslem sa na to.stacilo by mi keby som videla aspon minimalnu zmenu.ale nic.to este pred dietou mi vaha castejsie behala.

chudnuca

kocka vies preco sa ta dieta vola 90 dnova?pretoze sa chudne pocas 90 dni...a nie pocas 9 =)takze sa tym vooobec ale voobec netrap...na zaciatku chudnutia to ide trosinku pomalsie a potom sa to rozbehne...neboj =)nevzdavaj to a pekne vydrz...a inak lepsie je sa merat ako sa vazit...

leila

UUPLne ta chapem, prezivam podobne!
clovek nechce upustat co sa tyka prijmu ale ked nevidi ziadnu zmenu tak ho to frustruje a vedie k tomu (ale to uz nechcem)
tak co potom robit? :(