štíhle stehná

Príspevok v téme: štíhle stehná
tlste stehno

ahojte...zacala som chudnut.schudla som asi za 2 tyzde 2,2 kg a 4 centimetre z bokov a asi 2 cm zo stehien...ktore su mojim velkym problemom =(zadnu stranu stehien pod zadkom mam strasne velku =( stehno mam 60 cm a chcela by som aspon 54 ako volakedy...ale neviem co mam robit aby som schudla zo stehien a spevnila...prosim napiste mi vase vysledky a poradte mi co je najucinejsie

ahoj3333

steper a bicykel stehna spevnia-budu svalnatejsie-efekt ze su tucne.Pokial chcete mat stehna pekne stihlucke, cvicte jogu- na stehna je vyborny cvik ktory sa vola Bojovnik-vygooglit-cvici sa asi tak, ze si date ruky v bok v stoji, nohy su pri sebe jedna spicka smeruje dopredu druhu nohu vytocite do praveho uhla a druha spicka smeruje do strany, tou nohou ktora spicka smeruje do predu urobite vypad, tak aby ste mali koleno pokrcene v pravom uhle, mozte zaklonit hlavu do zadu- to vyborne posobi na dvojitu bradu, a dychat vylucne nosom, vydrzat kolko sa da, potom vymenit nohy, cvicit denne 3 krat na kazdu nohu, nie viac. Stehna budu krasne stihlucke, nebudu svalnate ale slachovite.

freid

silvik, myslis, ze to nezosvalnuje... ?? bo uz aj tak ich mam dost svalnate ... ale vnutorna strana stehien je dost ,,makkucka" tak snad to pojde dole z nej :-))

freid

no to som sa bala aj ja, ze ich budem mat len viac a viac pevnejsie a svalnatejsie... :-(. CO mame potom robit, aby sme ich nezosvalnatili ale zostihlili. ... :ooo