Pri moceni ma strasne boli...

macka26

netreba to podcenovat. ja som prechladla takto ani neviem ako a kde, lebo sa teplo obliekam

neliecene prechladnutie moze sadnut na vajecniky atd a to potom uz nie je taka sranda.

kvietok23

zhodou okolnosti som pred par dnami predala podobny zapal. pomoze ti urologicky caj a antibiotika. nezabudaj na probiotika a ako doplnok liecby som brala tabletky urimax- je to nieco podobne ako urinal akut.

Betusss

jaa mam tiez take bolesti.. aa bola som aj u doktorky a dala mi na to antibiotika prestalo ma to bolet ale ked idem cikat stale ma to boli.. neviem precio pijem urologicky caj a maam antibiotika biseptol.. Jedina zmena co je je to ze ma prestalo boliet brucho.. ale ked cikam stale ma to boli .. :( .. newiete mi dakopomoct?,.

mayocqa..

myslim ze to neni sexom... urcite vlastne! bude to tym urcite ze prechladla...

musim povedat ze je mi o nieco lepsiee..ae neni to bohvie co... a ak mi to do pondelka neprejde tak som v nemocnici... :( asi som si spravila velke rošambo v tele... :( a teraz ma to dst trapy.. :(

sodok

Moja priatelka ma taky pocit niekedy po sexe...myslim po poriadnom sexe...a aj ked je to casto...skuste to vysadit na par dni...mozno to prejde...aspon myslim...ale nic ti nezarucujem...mojej to preslo

mayocqa..

Bola som uz pri doktorke...dala mi lieky a je to vsetko v poriadku... mam lieky a je to...snad sa to vylieci....uvedomujem si ze je to moja chyba... ae nevedela som co maam robit ... ked ma to takto bolievalo vzdy to presloo... :( ae teraz nie... hadam to bdue dobre .... a dakujem...

katkazv

Prečo nejdeš hneď k doktorovi? Načo čakáš? Najskôr tak máš zápal močových ciest a neliečený zápal ti môže narobiť pekný bordel v tele. Od nefunkčnosti obličiek po neplodnosť.

oxy

mayocqa.. fakt si na hlavicku, ked si nepochopila moju predoslu ironicku poznamku...

gratulujem, vypestovala si si az zapal obliciek. fakt treba uznat, ze si hrozna tava. ak sa nedajboze ocitnes na dialyze, tam budes mat dost casu rozmyslat nad svojou nezodpovednostou.

aluska

mayock zapal obliciek je dost vazna vec..vidis jak si dopadla svojou nezodpovednstou???chces aby sa ti raz poskodili oblicky??? za toto si mozes uplne sama..mohla si skoncit len so zapalom mocovych ciest keby utekas hned k doktorovi..a netes sa este...taketo zapaly su nani na 3 dni...to nie je angina