Plávanie s tampónmi počas menštruácie...

emilia8

ahojte mam is do tatralandie a neviem ci som dostala medzdes ale je to take hnedo cervene minule som dostala v januari a uz 6 mesiacov som nemala medzem a teraz neviem ci som ho dostal alebo jeto iba takee

juvka

ahojte potrebovala by som sa poradiť...neviem čo mam robiť prave dnes som dostala menštruaciu....a tampony som si nikdy nedavala a neviem či sa davaju ked si alebo niesy panna .poradite mi?

M 25

Monii :D :D

(no , neviem si predstaviť, ked je baba, má trebars 20r, je panna a nemôže podla čerešne používať tampon :D )

čerešňa

Kikuš tak vzhľadom na Tvoj vek by si si mohla dať s tamponami ešte pokoj nemyslíš? Alebo už nie si panna ? A také bláboly, že tampóny sú aj pre panny nerešpektujem, je úplne zbytočné používať ich vo veku 13 rokov.

Sito

Vies ja chodievam k moru a na nudaplaz a vela vela zien mam menstruaciu a tampony a kupu sa normalne ci je to spravne neviem asik nie?

Joo

ano su take tampony ja pouzivam vomlebengeschrieben.blogspot.sk
pokial si z kupka obcas "donesies" nejaku tu vaginalnu mikozu ,urcite ti dobre posluzia nakolko zabranuju bakteriam
tlacit ta nebudu ,pokial si tampon spravne vlozis a ani nepretecu

Kikuš

Ahojte mam 13rokov. Počula som o tamponoch do vody. Ešte som tampon neužila a preto by som sa chcela spytat ked použijem tampon do vody že či nahodou nepretečiem a či ma nebude tampon tlačit? Dakujem.