Ako schudnut a nepribrat?

Príspevok v téme: Ako schudnut a nepribrat?
Okica

Ahojte! Pri mojej vyske 172cm mam 105kg(merane doma) a 100(pri merani u doktora). Chcela by som sa spytat ako sa zbavit mojej nadvahy alebo uz obezity a zhodit 40kg... Mala som uraz chrbtice kvoli comu nemozem cvicit uz 7 rokov. Od roku 2001 stale priberam a neviem schudnut. skusala som uz aj delenu stravu a nic.

aja05

Ahoj Okica, co keby si na zaciatok skusila tu 90-dnovu s nou schudnes na zaciatok vela a potom budes papat zdravo a trosku aj cvicit.

kukinka12

juj no ja som strasne rada ze pri vyske 170cm mam 51,5 kg aom mala v zime 55 a mala som z toho komplex este chcem scudnut na 50 ako sa mi to podarilo?no vzdy som jedla same jogurty a same sladke a teraz mi neako nechuti jest a neveceriam vecer a neako nemyslim na jedlo...velmi sa mi pacia chudi ludia:))

femini

Ahojte. Za poslednych 6 mesiacov som pribrala 7 kil. O to by neslo, kebyze hlavne nie na bruchu. kazdy si mysli, ze som tehotna, a to ma strasne mrzi. mam 65 kil a iba 21r. nepoculi ste niekto o individualnej diéte, a neviete niektorá za akym clovekom/lekarom treba ist a kolko sa plati? dakujem

majkaaa

Aha...si po úraze,takže to cvičenie bude problematické...ale chôdza neublíži,možno ani plávanie,s tým sa poraď s lekárom,až si nenarobíš viac škody ako úžitku. Ale aj pravidelným jedením a dobrým zložením stravy schudneš,neboj sa.

Okica

Dakujem majka. Knizku Edity sipeky si urcite precitam. Napisem zajtra ako kedy a co som jedla. pripadne ak treba tak si spolocne upravime jedalny listok. a som este zvedava na vysledky od endokrinologa. Povedala ze ma asi posle aj k gastrolekarovi... uz aj meno som zabudla :)